INFORMACJA O REKRUTACJI DO MŁODZIEŻOWEGO DOMU KULTURY ORAZ OGNISKA PRACY POZASZKOLNEJ DOM HARCERZA

W poniedziałek, 22 maja 2017 r. rusza nabór na zajęcia rozwijające zainteresowania lub rozwijające uzdolnienia organizowane w publicznych placówkach oświatowo-wychowawczych prowadzonych przez Gminę Miasta Toruń. W tym roku po raz pierwszy będzie prowadzony w formie elektronicznej

Rodzice kandydatów lub kandydaci pełnoletni mogą ubiegać się o przyjęcie do dwóch placówek oświatowo-wychowawczych, w których organizowane są zajęcia rozwijające zainteresowania lub rozwijające uzdolnienia – Młodzieżowego Domu Kultury oraz Ogniska Pracy Pozaszkolnej Dom Harcerza. Wnioski można składać do 13 czerwca 2017 r.
Z ofertą placówek, terminarzem, kryteriami rekrutacyjnymi na rok szkolny 2017/2018 można zapoznać się na stronie internetowej: torun-pozaszkolne.pzo.edu.pl. Tam też od 22 maja 2017 r. dostępne będą: wniosek o przyjecie do placówki i załączniki do wniosku.

Szczegółowe informacje o rekrutacji znajdują się w dokumencie "Zasady rekrutacji na rok szkolny 2017/2018 na zajęcia rozwijające zainteresowania lub rozwijające uzdolnienia organizowane w publicznych placówkach oświatowo-wychowawczych prowadzonych przez Gminę Miasta Toruń" (pobierz) oraz na stronach placówek: Ognisko Pracy Pozaszkolnej "Dom Harcerza" i Młodzieżowy Dom Kultury.