logozs31 1aZachęcamy do udziału w konkursie plastycznym "Bezpieczne wakacje na rowerze" organizowanym przez Straż Miejską w Toruniu.
Więcej informacji na www.strazmiejska.torun.pl

logozs31 1a

Dni Adaptacyjne w oddziałach przedszkolnych dla dzieci nowoprzyjętych

28.08.2019 (środa) godz. 10:30-12:00
29.08.2019 (czwartek) godz. 10:30-12:00

Zabawy i gry integracyjne, zwiedzanie sal, zajęcia plastyczne i inne atrakcje.

Zapraszamy!!!

logozs31 1a

Dyrekcjo! Rado Pedagogiczna! Pracownicy Obsługi i Administracji! Uczniowie!

Rok szkolny 2018/2019 został uroczyście zamknięty. Pora na wypoczynek, na wzmocnienie sił. Niech tegoroczne wakacje będą dla Dyrekcji, Nauczycieli, Pracowników Obsługi i Administracji oraz Uczniów okresem wspaniałego wypoczynku i niezwykłych przygód. Niech dostarczą wyjątkowych wrażeń i niezapomnianych przeżyć. Ruszmy na turystyczne szlaki, sprawdźmy, czy Tatry stoją na swoim miejscu oraz czy ryby biorą w mazurskich jeziorach. Odwiedźmy nasze rodziny, zawrzyjmy nowe znajomości, poleniuchujmy na plażach, łąkach i na basenach. Nie zapomnijmy o sportowych boiskach i mądrej lekturze. A z pierwszym wrześniowym dzwonkiem opaleni, wypoczęci i pełni sił do realizacji swoich obowiązków wróćmy do naszej szkoły. Administratorzy strony

logozs31 1aKujawsko-Pomorski Kurator Oświaty Marek Gralik przesyła do Rodziców i Uczniów list w sprawie bezpiecznych wakcji 2019. Treść listu tutaj.

ręka z kwiatami, napisNasza szkoła przekazała w tym roku szkolnym 1752,20 zł na rzecz Polskiej Akcji Humanitarnej biorąc udział w akcji zamiast kwiatka niosę pomoc. Dziękujemy Rodzicom, Uczniom i nauczycielom za wsparcie tego szlachetnego celu.
zdjęcie grupowe uczniowieDnia 08 maja 2019r. uczniowie klasy 7a, 7b, 8b i III gimnazjum wraz z opiekunami p. A. Balinowską, p. A. Barwik, p. E. Szotowicz, p. A. Umińską i p. M. Jabłońskim wyruszyli na trzydniową wycieczkę do Szklarskiej Poręby – Pragi – Wrocławia.