Komunikat Dyrektora Szkoły

logo sp31 155x155Szanowni Rodzice i Opiekunowie!
W dni dodatkowo wolne od zajęć dydaktycznych (nie dotyczy sobót, niedziel i dni ustawowo wolnych od zajęć) oraz dni wolne od zajęć dydaktyczno-wychowawczych w okresie przerwy zimowej i wiosennej szkoła zapewnia pracującym rodzicom i opiekunom możliwość opieki nad dziećmi.
Dni 23, 24, 27, 30, 31 grudnia 2019 r. oraz 2 i 3 stycznia 2020 r. są dniami wolnymi od zajęć dydaktycznych w SP 31.
Szkoła zapewnia w te dni pracującym rodzicom i opiekunom prawnym możliwość opieki nad dziećmi w godzinach 8:00 - 15:30, jeśli tej opieki potrzebują.
Warunkiem skorzystania z oferty jest złożenie w sekretariacie Szkoły wniosku o opiekę nad dzieckiem w dni wolne od zajęć dydaktycznych.

Druki wniosków są dostępne w sekretariacie szkoły, na stronie internetowej SP 31 (do pobrania tutaj) oraz w portierni szkoły.
Termin złożenia wniosku – do środy 18.12.2019 r. godz. 12:00.

paczka z sercem dwie dłonie napis razem na święta"RAZEM na ŚWIĘTA" - nasza szkoła uczestniczy w tej akcji Ministerstwa Edukacji Narodowej. Mądre pomaganie i pomoc humanitarna dla potrzebujących są ważne dla naszych uczniów, rodziców i kadry pedagogicznej przez cały rok, ale w czas zbliżający nas do Świąt Bożego Narodzenia szczególnie chcemy się dzielić z potrzebującymi naszej pamięci i wsparcia.
Oto niektóre nasze inicjatywy podejmowane w ramach akcji.

logo przytulaczek miśSkładamy serdeczne podziękowania wszystkim, którzy aktywnie włączyli się w realizację II edycji akcji charytatywnej "Misiaczek Przytulaczek". Przedsięwzięcie realizowane było wspólnie z Komendą Miejską Policji w Toruniu.
W tym roku udało nam się zgromadzić 123 nowe maskotki.
Dnia 25 listopada 2019 roku w Komendzie Miejskiej Policji odbyło się podsumowanie akcji, podczas którego uroczyście wręczyliśmy maskotki policjantom.
KMP w Toruniu otrzymała 110 miśków, 13 maskotek przekażemy Komendzie Powiatowej PSP w Radziejowie.
W uroczystości wzięli udział przedstawiciele kierownictwa Komendy Miejskiej Policji w Toruniu, przedstawiciele toruńskich Komisariatów Policji oraz Wydziału Ruchu Drogowego, koordynatorzy akcji, przedstawiciele grona pedagogicznego szkoły i Rady Rodziców oraz uczniowie.

Realizatorzy akcji: D. Prokop, A. Barwik, M. Bieńkowska

Zdjęcia na profilu szkoły na FB.

Inne materiały: TVP Bydgoszcz, TV Toruń, Komenda Miejska Policji w Toruniu, Radio ESKA.

dzieci wyścig slalomemW dniu 22.11.2019 nasze Przedszkolaki wzięły udział w imprezie sportowej „Sport jest dla nas”. Dzieci z wielką radością i zaangażowaniem brały udział w rozgrzewce oraz we wszystkich konkurencjach. Wszyscy świetnie się bawili, na koniec Przedszkolaki wspólnie zatańczyły przy muzyce. Przedstawiciele grup odebrali dyplomy oraz drobne upominki dla każdego.
dzieci z misiami25 listopada w naszej Szkole obchodziliśmy Światowy Dzień Pluszowego Misia. Z tej okazji każdy z grupy "Promyczki" przyniósł tego dnia swojego ulubionego misia i zostaliśmy zaproszeni na przyjęcie urodzinowe misia, które odbyło się w świetlicy szkolnej. Były piosenki, tańce, zagadki, a przede wszystkim pyszna zabawa.

Zdjęcia na profilu szkoły na FB.