popielata linia pozioma

Akcja charytawna "Misiaczek Przytulaczek"

logo przytulaczek miś

Szanowni Rodzice! Drodzy Uczniowie!

Zwracamy się do Was z prośbą o wsparcie II edycji akcji charytatywnej pod nazwą "Misiaczek Przytulaczek", podczas której będziemy zbierali nowe maskotki dla dzieci będących ofiarami przemocy domowej oraz uczestniczących w zdarzeniach drogowych. Zebrane dary uroczyście przekażemy przedstawicielom Komendy Miejskiej Policji w Toruniu 25 listopada 2019 roku.
Ofiarowane przez Was maskotki będą jeździły wraz z policjantami do wypadków. Będą też wręczane przez dzielnicowych dzieciom, które nie zaznały właściwej troski rodzicielskiej.
Kochani - wielokrotnie okazaliście wspaniałe serce i chęć pomocy. Prosimy o pomoc i tym razem. Akcja potrwa do 19 listopada. Maskotki prosimy przekazywać swoim wychowawcom.
Wychowawcy klas 1–3 przekazują zebrane misie do p. Doroty Prokop, a klasy 4–8 do p. Małgorzaty Bieńkowskiej.
O rezultatach akcji poinformujemy na stronie internetowej szkoły.

Realizatorzy akcji: D. Prokop, M. Bieńkowska, A. Barwik


tony halik

Dyrekcja i Rada Pedagogiczna Zespołu Szkół nr 31 w Toruniu podjęły ważną decyzję - Szkolny Teatr Nauczycieli 15 grudnia o godz. 9:00  zagra świąteczny spektakl dla wyjątkowej widowni. Będą ją stanowić mali podopieczni Przedszkola nr 11 im. T. Halika z Rubinkowa I.

Cała inicjatywa wpisuje się w akcję charytatywną "Okażmy potrzebującym wrażliwość naszych serc". Ma budzić sumienia, wyzwalać altruizm i troskę o potrzebujących. Jest też przejawem troski o to, aby umilić specjalnym widzom przedświąteczny czas, integrować środowisko rubinkowskie i prowadzić teatralną edukację. Muza teatru to przecież najważniejsza z muz! W tej chwili nauczyciele mobilizują siły i przygotowują szkolną społeczność, ucząc uczniów działań na rzecz potrzebujących.
Brawa i ukłony dla Szkolnego Teatru Nauczycieli z ZS nr 31 w Toruniu! Za dar serca dla potrzebujących i piękną lekcję samarytanizmu!

Małgorzata Jaskólska