popielata linia pozioma

1 procent grafika

KONFERENCJA AUTYZM - KOMUNIKACJA

logozs31 1a

5 kwietnia 2019 r odbędzie się konferencja "AUTYZM-KOMUNIKACJA".

Program konferencji do pobrania tutaj.

Formularz zgłoszeniowy do pobrania tutaj.

Zapraszamy!

 

 

 

HONOROWY PATRONAT KONFERENCJI

 herb Torunia patronat konferencja prezydent Michał Zaleski


 


UWAGA!
Związku z nieobecnością w dniach od 06.03. do 29.03. 2019 r. szkolnego strażnika "Agatki"
prosimy zachować szczególną ostrożność przy przechodzeniu na pasach w drodze do szkoły i ze szkoły.

tony halik

Dyrekcja i Rada Pedagogiczna Zespołu Szkół nr 31 w Toruniu podjęły ważną decyzję - Szkolny Teatr Nauczycieli 15 grudnia o godz. 9:00  zagra świąteczny spektakl dla wyjątkowej widowni. Będą ją stanowić mali podopieczni Przedszkola nr 11 im. T. Halika z Rubinkowa I.

Cała inicjatywa wpisuje się w akcję charytatywną "Okażmy potrzebującym wrażliwość naszych serc". Ma budzić sumienia, wyzwalać altruizm i troskę o potrzebujących. Jest też przejawem troski o to, aby umilić specjalnym widzom przedświąteczny czas, integrować środowisko rubinkowskie i prowadzić teatralną edukację. Muza teatru to przecież najważniejsza z muz! W tej chwili nauczyciele mobilizują siły i przygotowują szkolną społeczność, ucząc uczniów działań na rzecz potrzebujących.
Brawa i ukłony dla Szkolnego Teatru Nauczycieli z ZS nr 31 w Toruniu! Za dar serca dla potrzebujących i piękną lekcję samarytanizmu!

Małgorzata Jaskólska