popielata linia pozioma

1 procent grafika

KONFERENCJA AUTYZM - KOMUNIKACJA

logozs31 1a

5 kwietnia 2019 r odbędzie się konferencja "AUTYZM-KOMUNIKACJA".

Program konferencji do pobrania tutaj.

Formularz zgłoszeniowy do pobrania tutaj.

Zapraszamy!

 

 

 

HONOROWY PATRONAT KONFERENCJI

 herb Torunia patronat konferencja prezydent Michał Zaleski


 


UWAGA!
Związku z nieobecnością w dniach od 06.03. do 29.03. 2019 r. szkolnego strażnika "Agatki"
prosimy zachować szczególną ostrożność przy przechodzeniu na pasach w drodze do szkoły i ze szkoły.

hospicjumnadzieja 2016

Z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia zespół terapeutów pracujących w klasach 4-6 wraz ze swoimi podopiecznymi spotykającymi się na dodatkowych zajęciach pozalekcyjnych przygotował ozdoby świąteczne dla dzieci z hospicjum "Nadzieja".

Nasz podarunek zawieźliśmy  5 grudnia w prezencie mikołajkowym. Razem z pracownikami hospicjum przyozdobiliśmy dziecięce pokoje. W strojeniu sal pomagał nam również przesympatyczny czteroletni Kacper przebywający w hospicjum. Wszyscy przyjęli nas bardzo ciepło. Mamy nadzieję, że świąteczne dekoracje umilą dzieciom przedświąteczny czas.

Mikołajkowa wiz...
Mikołajkowa wizyta w hospicjum Mikołajkowa wizyta w hospicjum
Mikołajkowa wiz...
Mikołajkowa wizyta w hospicjum Mikołajkowa wizyta w hospicjum
Mikołajkowa wiz...
Mikołajkowa wizyta w hospicjum Mikołajkowa wizyta w hospicjum