popielata linia pozioma

Akcja charytawna "Misiaczek Przytulaczek"

logo przytulaczek miś

Szanowni Rodzice! Drodzy Uczniowie!

Zwracamy się do Was z prośbą o wsparcie II edycji akcji charytatywnej pod nazwą "Misiaczek Przytulaczek", podczas której będziemy zbierali nowe maskotki dla dzieci będących ofiarami przemocy domowej oraz uczestniczących w zdarzeniach drogowych. Zebrane dary uroczyście przekażemy przedstawicielom Komendy Miejskiej Policji w Toruniu 25 listopada 2019 roku.
Ofiarowane przez Was maskotki będą jeździły wraz z policjantami do wypadków. Będą też wręczane przez dzielnicowych dzieciom, które nie zaznały właściwej troski rodzicielskiej.
Kochani - wielokrotnie okazaliście wspaniałe serce i chęć pomocy. Prosimy o pomoc i tym razem. Akcja potrwa do 19 listopada. Maskotki prosimy przekazywać swoim wychowawcom.
Wychowawcy klas 1–3 przekazują zebrane misie do p. Doroty Prokop, a klasy 4–8 do p. Małgorzaty Bieńkowskiej.
O rezultatach akcji poinformujemy na stronie internetowej szkoły.

Realizatorzy akcji: D. Prokop, M. Bieńkowska, A. Barwik


hospicjumnadzieja 2016

Z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia zespół terapeutów pracujących w klasach 4-6 wraz ze swoimi podopiecznymi spotykającymi się na dodatkowych zajęciach pozalekcyjnych przygotował ozdoby świąteczne dla dzieci z hospicjum "Nadzieja".

Nasz podarunek zawieźliśmy  5 grudnia w prezencie mikołajkowym. Razem z pracownikami hospicjum przyozdobiliśmy dziecięce pokoje. W strojeniu sal pomagał nam również przesympatyczny czteroletni Kacper przebywający w hospicjum. Wszyscy przyjęli nas bardzo ciepło. Mamy nadzieję, że świąteczne dekoracje umilą dzieciom przedświąteczny czas.

Mikołajkowa wiz...
Mikołajkowa wizyta w hospicjum Mikołajkowa wizyta w hospicjum
Mikołajkowa wiz...
Mikołajkowa wizyta w hospicjum Mikołajkowa wizyta w hospicjum
Mikołajkowa wiz...
Mikołajkowa wizyta w hospicjum Mikołajkowa wizyta w hospicjum