popielata linia pozioma

hospicjumnadzieja 2016

Z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia zespół terapeutów pracujących w klasach 4-6 wraz ze swoimi podopiecznymi spotykającymi się na dodatkowych zajęciach pozalekcyjnych przygotował ozdoby świąteczne dla dzieci z hospicjum "Nadzieja".

Nasz podarunek zawieźliśmy  5 grudnia w prezencie mikołajkowym. Razem z pracownikami hospicjum przyozdobiliśmy dziecięce pokoje. W strojeniu sal pomagał nam również przesympatyczny czteroletni Kacper przebywający w hospicjum. Wszyscy przyjęli nas bardzo ciepło. Mamy nadzieję, że świąteczne dekoracje umilą dzieciom przedświąteczny czas.

Mikołajkowa wiz...
Mikołajkowa wizyta w hospicjum Mikołajkowa wizyta w hospicjum
Mikołajkowa wiz...
Mikołajkowa wizyta w hospicjum Mikołajkowa wizyta w hospicjum
Mikołajkowa wiz...
Mikołajkowa wizyta w hospicjum Mikołajkowa wizyta w hospicjum