popielata linia pozioma

rekodzielo 2016

7 grudnia w naszej szkole odbyły się warsztaty  dla rodziców uczniów z autyzmem z cyklu „Wieczory z rękodziełem” pod kierunkiem p.Izy Kocińskiej i p. Agnieszki Umińskiej. Podczas pierwszego spotkania panie wykonywały świąteczne bombki patchworkowe. Wykazały się one cierpliwością i zmysłem estetycznym. Wieczór szybko minął w przyjemnej atmosferze. Kolejne spotkanie już w styczniu.

 

  

Warsztaty "Wiec...
Warsztaty Warsztaty
Warsztaty "Wiec...
Warsztaty Warsztaty
Warsztaty "Wiec...
Warsztaty Warsztaty
Warsztaty "Wiec...
Warsztaty Warsztaty
Warsztaty "Wiec...
Warsztaty Warsztaty
Warsztaty "Wiec...
Warsztaty Warsztaty
Warsztaty "Wiec...
Warsztaty Warsztaty
Warsztaty "Wiec...
Warsztaty Warsztaty
Warsztaty "Wiec...
Warsztaty Warsztaty
Warsztaty "Wiec...
Warsztaty Warsztaty
Warsztaty "Wiec...
Warsztaty Warsztaty