popielata linia pozioma

Akcja charytawna "Misiaczek Przytulaczek"

logo przytulaczek miś

Szanowni Rodzice! Drodzy Uczniowie!

Zwracamy się do Was z prośbą o wsparcie II edycji akcji charytatywnej pod nazwą "Misiaczek Przytulaczek", podczas której będziemy zbierali nowe maskotki dla dzieci będących ofiarami przemocy domowej oraz uczestniczących w zdarzeniach drogowych. Zebrane dary uroczyście przekażemy przedstawicielom Komendy Miejskiej Policji w Toruniu 25 listopada 2019 roku.
Ofiarowane przez Was maskotki będą jeździły wraz z policjantami do wypadków. Będą też wręczane przez dzielnicowych dzieciom, które nie zaznały właściwej troski rodzicielskiej.
Kochani - wielokrotnie okazaliście wspaniałe serce i chęć pomocy. Prosimy o pomoc i tym razem. Akcja potrwa do 19 listopada. Maskotki prosimy przekazywać swoim wychowawcom.
Wychowawcy klas 1–3 przekazują zebrane misie do p. Doroty Prokop, a klasy 4–8 do p. Małgorzaty Bieńkowskiej.
O rezultatach akcji poinformujemy na stronie internetowej szkoły.

Realizatorzy akcji: D. Prokop, M. Bieńkowska, A. Barwik


hurratektura02 2016

Wiktoria Trella, Tomek Sosiński, Szymon Buczkowski oraz Mikołaj Chojnicki – uczniowie z klasy Ia zdobyli wyróżnienia w projekcie HurraTektura. Ich prace zostały zaprezentowane na wystawie w Galerii i Ośrodku Plastycznej Twórczości Dziecka. Wystawę można oglądać do 16 stycznia na Rynku Nowomiejskim 17 w Toruniu.

Na wystawie przedstawione zostały realizacje pokazujące jak kreatywnie można użyć klasycznego materiału jakim jest papier. Posłużył on do twórczych działań, do powstania różnorodnych obiektów, rzeźb, realizacji designerskich czy kompozycji malarskich, które powstały bez użycia pędzla.

Wyróżnienia w k...
Wyróżnienia w konkursie Hurra!Tektura Wyróżnienia w konkursie Hurra!Tektura
Wyróżnienia w k...
Wyróżnienia w konkursie Hurra!Tektura Wyróżnienia w konkursie Hurra!Tektura
Wyróżnienia w k...
Wyróżnienia w konkursie Hurra!Tektura Wyróżnienia w konkursie Hurra!Tektura
Wyróżnienia w k...
Wyróżnienia w konkursie Hurra!Tektura Wyróżnienia w konkursie Hurra!Tektura