popielata linia pozioma

COVID-19 procedury bezpieczeństwa

Haller flaga napis

Komunikat Dyrektora Szkoły Podstawowej nr 31 z dnia 15 maja 2020 r.

logo sp31 155x155

Zarządzenie Dyrektora Szkoły Podstawowej nr 31 zmieniające zarządzenie z dnia 8 maja 2020 r. w sprawie zmiany czasowego zawieszenia zajęć w oddziałach przedszkolnych w Szkole Podstawowej nr 31 w Toruniu.

Treść zarządzenia - link.

Komunikat dyrektora przedszkola do rodziców - link.

Wniosek o powrót dziecka do przedszkola - link.

Wniosek o powrót dziecka do szkoły na zajęcia opiekuńczo-wychowawcze (szkoła organizuje zajęcia opiekuńczo-wychowawcze w godzinach 7:30-15:30) - link.

Wytyczne MEN, GIS i MZ dla przedszkoli, oddziałów przedszkolnych w szkole podstawowej i innych form wychowania przedszkolnego - link.

Wytyczne GIS z dnia 04.05.2020 dla przedszkoli, oddziałów przedszkolnych w szkole podstawowej i innych form wychowania przedszkolnego - link.

 

Z poważaniem
Dyrektor SP 31
Adam Orgacki


Komunikat dla uczniów klas ósmych

logo sp31 155x155

Materiały dla uczniów klas ósmych dotyczące rekrutacji i naboru do szkół ponadpodstawowych

Informacja dla klas 8 dotycząca rekrutacji i naboru elektronicznego - link.
Terminy postępowania rekrutacyjnego - link 


Komunikat dla uczniów klas ósmych

logo sp31 155x155

Na internetowej stronie Kuratorium Oświaty w Bydgoszczy opublikowano komunikat w sprawie rekrutacji do szkół ponadpodstawowych na rok szkolny 2020/2021 - aktualizacja z dnia 08.05.2020 r. Prosimy o zapoznanie się z treścią tego komunikatu - link. 


Komunikat Dyrektora Szkoły Podstawowej nr 31 z dnia 29 kwietnia 2020 r.

W związku z otwarciem obiektów sportowych w dniu 4 maja 2020 r., przekazuję Państwu harmonogram funkcjonowania "Orlika" oraz  boiska  szkolnego w SP 31 pod nadzorem animatora i pracowników szkoły.

Z poważaniem
Dyrektor SP 31
Adam Orgacki

harmonogram orlik


przybory szkolne napis

W związku z rozporządzeniem Ministra Edukacji Narodowej od poniedziałku, 16 marca br. nie będzie prowadzonych zajęć z uczniami w szkołach w naszym regionie, jak i w całej Polsce. Marszałek Województwa Kujawsko-Pomorskiego wychodząc naprzeciw potrzebom uczniów uruchamia Kujawsko-Pomorską e-Szkołę.

e- Szkoła rusza w poniedziałek o godz. 9.00 i będzie nadawać zajęcia dla szkół podstawowych oraz ponadpodstawowych. Od 16.03 do 20.03.2020 r. w godz. 12.00 - 14.30 przygotowano lekcje online – wykłady, pokazy, warsztaty – z przerwami na pytania i dyskusję dla klas maturalnych. Od wtorku tj. 17 marca 2020 r. rozpoczną się zajęcia dla klas ósmych.

Program zajęć przygotowują wspólnie wszystkie kujawsko-pomorskie centra edukacji nauczycieli, zajęcia będą prowadzić najwyższej klasy nauczyciele specjaliści.

Program szkoły będzie rozwijany o zajęcia dla kolejnych klas szkół podstawowych i średnich, w tym liceów i szkół zawodowych oraz branżowych.

Aby wziąć udział w wirtualnych lekcjach,
należy kliknąć w Kujawsko-pomorska-e-szkola.
Uwaga! Nie trzeba się logować!


Komunikat dla klas 8
Centralna Komicja Egzaminacyjna na czas zawieszenia zajęć przygotowała  "Zestawy zadań powtórkowych". Llink do materiałów powtórzeniowych: https://www.cke.gov.pl/egzamin-osmoklasisty/materialy-dodatkowe/zestawy-zadan-powtorkowych/


 

silowania 2016

Uczniowie marzą o treningach w siłowni. Chcą trenować pod okiem wykwalifikowanego instruktora, który pomoże w doborze odpowiednich ćwiczeń, zadba o technikę i zapewni skuteczny i przyjemny trening. Bardzo modny dziś jest tzw. trening funkcjonalny, polegający na pokonywaniu oporu własnego ciała. Mogą go wykonywać nawet uczniowie klas I-VI szkół podstawowych. Tak więc o siłowniach marzą wszyscy uczniowie - od 7-latka do 16-latka.

 

Realizacja takich marzeń wiąże się jednak z kosztami finansowymi. Cena karnetu nie jest na każdą kieszeń. Dlatego też świetnym pomysłem jest stworzenie siłowni w szkole. To wyjście naprzeciw potrzebom i oczekiwaniom dzieci i młodzieży! To realizacja ich marzeń! To wreszcie wartościowy i ze wszech miar pożądany sposób na zagospodarowanie ich wolnego czasu!

W ZS nr 31 taki pomysł jest właśnie wcielany w życie. Powoli kończą się prace remontowe związane z przygotowaniem pomieszczeń i już w styczniu rusza szkolna siłownia. Będzie można w niej ćwiczyć i trenować pod okiem p. Bogumiła Mańkowskiego i innych nauczycieli WF. Są to trenerzy i instruktorzy z wieloletnim doświadczeniem i odpowiednią wiedzą.

Do dyspozycji uczniów będą oddane trzy sale wyposażone w profesjonalny sprzęt- siłownia, salka aerobowa i salka bokserska. Zaplanowano specjalną ofertę dla młodych, z której z pewnością skorzystają.

Już można zacząć odliczać dni do uroczystego otwarcia siłowni przez Dyrektora szkoły - p. Adama Orgackiego. Na początku stycznia przetnie on symboliczną wstęgę i wtedy uczniowie rozpoczną treningi w szkolnej siłowni.