logotvtorun

Zaczęły się białe wakacje i szalony czas zabaw zimowych. Uczniowie muszą pamiętać o zasadach zachowania bezpieczeństwa. Czy je znają?

Znają, znają…Świadczy o tym spotkanie, jakie krótko przed feriami odbyło się w kl. I-III SP pod hasłem "Baw się bezpiecznie - bezpieczne ferie zimowe”. Poprowadziły je  pp. Beata Coghen i Anna Gapińska z Zespołu ds. profilaktyki i komunikacji społecznej Straży Miejskiej w Toruniu. Spotkanie obserwowała  TV TORUŃ.

Dzieci bardzo aktywnie uczestniczyły w zajęciach i chętnie wypowiadały się nt. zasad zachowania bezpieczeństwa podczas zabaw zimowych. Podawały przykłady bezpiecznych zachowań i zagrożeń. Zarówno wychowawcy, jak i rodzice mogą być dumni z wiedzy maluchów!