popielata linia pozioma

Logo rekrutacji do klas pierwszych oraz dzieci od 3. roku życia do oddziałów przedszkolnych

rekrutacja 2020 2021 przeczytaj

Rekrutacja 2020 2021rekrutacja 2020 2021 link oddziały przedszkolnerekrutacja 2020 2021 link szkoła podstawowa

Haller flaga napis

logo sp31 155x155Wydział Edukacji Urzędu Miasta Torunia przesyła pismo Wydziału Ochrony Ludności oraz informacje dotyczące zasad profilaktyki oraz bezpiecznych zachowań dzieci, młodzieży i dorosłych w celu ograniczenia rozprzestrzeniania się ewentualnych infekcji.
 

logo sp31 155x155

Informujemy, że od dnia 1 lutego 2020 roku wpłaty za obiady będą realizowane wyłącznie poprzez przelew bankowy na konto nr 30 1160 2202 0000 0000 6172 5147.

Koszt obiadów dla dziecka w marcu - 81,00 zł.

Koszt obiadów dla nauczyciela w marcu - 120,00 zł.

Od 1 marca informacja o kosztach obiadów dla uczniów i nauczycieli oraz numer konta do przelewu bankowego będą się znajdowały w zakładce Szybki dostęp - Jadłospis.

 


logo sp31 155x155
Szanowni Rodzice!
Zaplanowane na środę popielcową 26.02.2020 r. konsultacje indywidualne nie odbędą się. W przypadkach koniecznych prosimy o kontakt indywidualny z wychowawcami.
Zebrania rodziców odbędą się planowo w dniu 18.03.2020 r.

 

 

 

konferencja2017a

Trwają ostatnie prace organizacyjne wokół IV Konferencji Oświatowej "Autyzm-Droga do Samodzielności". Ta oświatowa inicjatywa zgromadzi w naszej szkole około 200 odbiorców. Są wśród nich wykładowcy, terapeuci, nauczyciele, pracownicy PPP, lekarze, szefowie fundacji i stowarzyszeń działających na rzecz edukacji i terapii osób z autyzmem, studenci i rodzice. 

Trwa też zakrojona na szeroką skalę kampania medialna. Działania promocyjne są niezbędne w sytuacji, gdy trzeba promować wydarzenie oświatowe tej rangi. Warto podkreślić, że opieką medialną objęły Konferencję: TVP3 Bydgoszcz, TVTORUŃ, NOWOŚCI, Radio Zet Gold. Oznacza to, że na antenie dwóch telewizji i stacji radiowej oraz na łamach najważniejszego toruńskiego dziennika zostaną opublikowane informacje o Konferencji oraz relacje z niej. Również Gazeta Pomorska zapowie na swych stronach naszą Konferencję. To ważne w kontekście problematyki i celów, jakie konferencja sobie stawia.
Z kolei patronatem honorowym to ogólnopolskie wydarzenie oświatowe objęli: Prezydent Miasta Torunia, Kujawsko-Pomorski Kurator Oświaty w Bydgoszczy, Instytut Badań Edukacyjnych w Warszawie, TODMiDN, Fundacja Bliżej Dziecka.

patronat konferencja1