popielata linia pozioma

COVID-19 procedury bezpieczeństwa

Haller flaga napis

Komunikat Dyrektora Szkoły Podstawowej nr 31 z dnia 15 maja 2020 r.

logo sp31 155x155

Zarządzenie Dyrektora Szkoły Podstawowej nr 31 zmieniające zarządzenie z dnia 8 maja 2020 r. w sprawie zmiany czasowego zawieszenia zajęć w oddziałach przedszkolnych w Szkole Podstawowej nr 31 w Toruniu.

Treść zarządzenia - link.

Komunikat dyrektora przedszkola do rodziców - link.

Wniosek o powrót dziecka do przedszkola - link.

Wniosek o powrót dziecka do szkoły na zajęcia opiekuńczo-wychowawcze (szkoła organizuje zajęcia opiekuńczo-wychowawcze w godzinach 7:30-15:30) - link.

Wytyczne MEN, GIS i MZ dla przedszkoli, oddziałów przedszkolnych w szkole podstawowej i innych form wychowania przedszkolnego - link.

Wytyczne GIS z dnia 04.05.2020 dla przedszkoli, oddziałów przedszkolnych w szkole podstawowej i innych form wychowania przedszkolnego - link.

 

Z poważaniem
Dyrektor SP 31
Adam Orgacki


Komunikat dla uczniów klas ósmych

logo sp31 155x155

Materiały dla uczniów klas ósmych dotyczące rekrutacji i naboru do szkół ponadpodstawowych

Informacja dla klas 8 dotycząca rekrutacji i naboru elektronicznego - link.
Terminy postępowania rekrutacyjnego - link 


Komunikat dla uczniów klas ósmych

logo sp31 155x155

Na internetowej stronie Kuratorium Oświaty w Bydgoszczy opublikowano komunikat w sprawie rekrutacji do szkół ponadpodstawowych na rok szkolny 2020/2021 - aktualizacja z dnia 08.05.2020 r. Prosimy o zapoznanie się z treścią tego komunikatu - link. 


Komunikat Dyrektora Szkoły Podstawowej nr 31 z dnia 29 kwietnia 2020 r.

W związku z otwarciem obiektów sportowych w dniu 4 maja 2020 r., przekazuję Państwu harmonogram funkcjonowania "Orlika" oraz  boiska  szkolnego w SP 31 pod nadzorem animatora i pracowników szkoły.

Z poważaniem
Dyrektor SP 31
Adam Orgacki

harmonogram orlik


przybory szkolne napis

W związku z rozporządzeniem Ministra Edukacji Narodowej od poniedziałku, 16 marca br. nie będzie prowadzonych zajęć z uczniami w szkołach w naszym regionie, jak i w całej Polsce. Marszałek Województwa Kujawsko-Pomorskiego wychodząc naprzeciw potrzebom uczniów uruchamia Kujawsko-Pomorską e-Szkołę.

e- Szkoła rusza w poniedziałek o godz. 9.00 i będzie nadawać zajęcia dla szkół podstawowych oraz ponadpodstawowych. Od 16.03 do 20.03.2020 r. w godz. 12.00 - 14.30 przygotowano lekcje online – wykłady, pokazy, warsztaty – z przerwami na pytania i dyskusję dla klas maturalnych. Od wtorku tj. 17 marca 2020 r. rozpoczną się zajęcia dla klas ósmych.

Program zajęć przygotowują wspólnie wszystkie kujawsko-pomorskie centra edukacji nauczycieli, zajęcia będą prowadzić najwyższej klasy nauczyciele specjaliści.

Program szkoły będzie rozwijany o zajęcia dla kolejnych klas szkół podstawowych i średnich, w tym liceów i szkół zawodowych oraz branżowych.

Aby wziąć udział w wirtualnych lekcjach,
należy kliknąć w Kujawsko-pomorska-e-szkola.
Uwaga! Nie trzeba się logować!


Komunikat dla klas 8
Centralna Komicja Egzaminacyjna na czas zawieszenia zajęć przygotowała  "Zestawy zadań powtórkowych". Llink do materiałów powtórzeniowych: https://www.cke.gov.pl/egzamin-osmoklasisty/materialy-dodatkowe/zestawy-zadan-powtorkowych/


 

dzielnicowy 2017

W dn. 21.03.2017r. uczniowie klas drugich Gimnazjum spotkali się z Panem Piotrem Brzostkiem – Dzielnicowym Komisariatu Policji Toruń - Rubinkowo, który zaprezentował środki przymusu bezpośredniego i wyjaśnił prawne aspekty ich zastosowania w pracy Policji.

Uczniowie mieli okazję zobaczyć z bliska najczęściej stosowane, autentyczne  środki przymusu. Trudno było się z nimi oswoić, mimo możliwości przymiarek, ale właśnie niech tak zostanie! Oby nasi uczniowie nigdy nie musieli doświadczyć  przymusu bezpośredniego… Pan Dzielnicowy interesująco wyjaśniał, demonstrował, odpowiadał na liczne pytania uczniów, którzy już w poprzednim roku szkolnym uzyskali od niego  wiele informacji o prawnej odpowiedzialności osób nieletnich i bezpiecznym kibicowaniu.

28.03.br. odbyło się kolejne spotkanie Pana Dzielnicowego na ten sam temat, tym razem  z uczniami klas pierwszych Gimnazjum.

Podagog szkolny
Grażyna Budzyń

 

Środki przymusu...
Środki przymusu bezpośredniego do naszej przymiarki Środki przymusu bezpośredniego do naszej przymiarki
Przymiarka Piot...
Przymiarka Piotra do pałki - nie jest lekko... Przymiarka Piotra do pałki - nie jest lekko...
Środki przymusu...
Środki przymusu bezpośredniego Środki przymusu bezpośredniego
Pan Dzielnicowy...
Pan Dzielnicowy Piotr Brzostek Pan Dzielnicowy Piotr Brzostek
Przymiarka Kajt...
Przymiarka Kajtka do hełmu Przymiarka Kajtka do hełmu
Błażej gotowy d...
Błażej gotowy do udziału w akcji Błażej gotowy do udziału w akcji
Błażej gotowy d...
Błażej gotowy do udziału w akcji Błażej gotowy do udziału w akcji
Dawid zaskoczon...
Dawid zaskoczony wagą tego środka przymusu bezpośredniego Dawid zaskoczony wagą tego środka przymusu bezpośredniego
Było dużo naszy...
Było dużo naszych pytań do Pana Dzielnicowego Było dużo naszych pytań do Pana Dzielnicowego