popielata linia pozioma

1 procent grafika

KONFERENCJA AUTYZM - KOMUNIKACJA

logozs31 1a

5 kwietnia 2019 r odbędzie się konferencja "AUTYZM-KOMUNIKACJA".

Program konferencji do pobrania tutaj.

Formularz zgłoszeniowy do pobrania tutaj.

Zapraszamy!

 

 

 

HONOROWY PATRONAT KONFERENCJI

 herb Torunia patronat konferencja prezydent Michał Zaleski


 


UWAGA!
Związku z nieobecnością w dniach od 06.03. do 29.03. 2019 r. szkolnego strażnika "Agatki"
prosimy zachować szczególną ostrożność przy przechodzeniu na pasach w drodze do szkoły i ze szkoły.

Wyrózniony uczeń na tle herbu Diezecji Toruńskiej14 kwietnia 2018 roku odbył się finał Diecezjalnego Konkursu Biblijnego "Czytam Pismo Święte". Patronat honorowy objął Ksiądz Biskup Wiesław Śmigiel, Ksiądz Roman Jachimowicz SDB (Inspektor Towarzystwa Salezjańskiego Inspektorii pw. Św. Wojciecha z siedzibą w Pile) oraz Pan Marek Gralik – Kujawsko-Pomorski Kurator Oświaty. Konkurs został również wpisany na listę konkursów Kujawsko – Pomorskiego Kuratorium Oświaty. Głównymi organizatorami konkursu był Wydział Katechetyczny Kurii Diecezji Toruńskiej oraz Szkoła Towarzystwa Salezjańskiego im. św. Dominika Savio w Toruniu, w której odbył się etap rejonowy dla Torunia oraz finał konkursu. W sumie w konkursie wzięło udział 603 uczniów klas IV – VII SP oraz gimnazjum. Do finału zakwalifikowało się 60 osób z całej diecezji toruńskiej.
Głównym celem konkursu było upowszechnienie znajomości tekstów biblijnych, szczególnie Nowego Testamentu i Ewangelii według św. Łukasza oraz rozwijanie uzdolnień i zainteresowań uczniów w zakresie Pisma Świętego. Konkurs był podzielony na trzy etapy: szkolny, rejonowy oraz finał diecezjalny.
Przez wszystkie szczeble konkursu, aż do finału dotarł Mateusz Zdzienicki z kl. 6 b. Zajął 17 miejsce!!! Tym samym zapisał się jako finalista konkursu otrzymując dyplom i słodką niespodziankę.
Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!!!
Więcej o konkursie można przeczytać i obejrzeć: link, linki, link.