popielata linia pozioma

1 procent grafika

KONFERENCJA AUTYZM - KOMUNIKACJA

logozs31 1a

5 kwietnia 2019 r odbędzie się konferencja "AUTYZM-KOMUNIKACJA".

Program konferencji do pobrania tutaj.

Formularz zgłoszeniowy do pobrania tutaj.

Zapraszamy!

 

 

 

HONOROWY PATRONAT KONFERENCJI

 herb Torunia patronat konferencja prezydent Michał Zaleski


 


UWAGA!
Związku z nieobecnością w dniach od 06.03. do 29.03. 2019 r. szkolnego strażnika "Agatki"
prosimy zachować szczególną ostrożność przy przechodzeniu na pasach w drodze do szkoły i ze szkoły.

ORP Toruń16 maja załoga słynnego ORP Toruń pojawi się w grodzie Kopernika, a ściślej mówiąc u nas - w SP nr 31 przy Dziewulskiego 41b. Przeprowadzi tu Konkurs Wiedzy Marynistycznej oraz zaprosi zwycięską drużynę uczniów na pokład słynnego okrętu transportowo-minowego do Portu Wojennego w Świnoujściu. Okręt należy do VIII Flotylli Obrony Wybrzeża i niedawno świętował 25. rocznicę podniesienia biało-czerwonej bandery. Warto wspomnieć, że SP nr 31 od 2005 r. jest sceną konkursów marynistycznych, a Toruń uczestniczy razem z 4 innymi miastami Polski w ogólnopolskim projekcie Miasta-Okręty. Ma on charakter edukacyjny i adresowany jest do młodzieży klas VII szkół podstawowych. Każde z miast wyznaczyło swojego propagatora idei programu, w Toruniu jest nim dyrektor Adam Orgacki.
Konkurs będzie się składał z 2 części - pisemnego testu oraz części ustnej. Zmierzą się w nich znawcy tematu z kilku szkół podstawowych Torunia. Przeprowadzą je marynarze z ORP TORUŃ. Nasza drużynę przygotował nauczyciel historii i WOS - p. Andrzej Ewald. Warto wspomnieć, że za tym nazwiskiem kryją się zwycięzcy konkursu prawie wszystkich edycji.
Trzymamy kciuki za naszą reprezentację!