popielata linia pozioma

Uczniowie odbierają nagrodyZ okazji Światowego Dnia Ziemi, który przypada 22 kwietnia, uczniowie klas szóstych w składzie: Jagoda Ignasiak (klasa 6b), Ignacy Jarzemski (klasa 6b), Marcin Melerski ( klasa 6a), reprezentowali naszą szkołę na Regionalnym Konkursie Ekologiczno-Przyrodniczym klas 4-6 w Kowalewie Pomorskim.
W konkursie wzięło udział sześć trzyosobowych drużyn ze szkół podstawowych. Uczniowie zmagali się w następujących konkurencjach: rozwiązywanie testu ekologicznego, ułożenie przyrodniczych puzzli (typ krajobrazu), rozwiązanie krzyżówki przyrodniczej, rozpoznawanie roślin i zwierząt na ilustracjach, rozwiązywanie rebusów, rozpoznawanie drzew po liściach i owocach.
Nasi uczniowie wykazali się bardzo dużą wiedzą z zakresu przyrody i ekologii. W ostatecznej klasyfikacji zajęli drugie miejsce.
Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali dyplomy i nagrody książkowe.
Serdecznie gratulujemy!
Jestem znawcą p...
Jestem znawcą przyrody Jestem znawcą przyrody
Jestem znawcą p...
Jestem znawcą przyrody Jestem znawcą przyrody
Jestem znawcą p...
Jestem znawcą przyrody Jestem znawcą przyrody
Jestem znawcą p...
Jestem znawcą przyrody Jestem znawcą przyrody
Jestem znawcą p...
Jestem znawcą przyrody Jestem znawcą przyrody
Jestem znawcą p...
Jestem znawcą przyrody Jestem znawcą przyrody