Rekrutacja 2018 2019Rekrutacja 2018 2019Rekrutacja 2018 2019

popielata linia pozioma

Logo rekrutacji do klas pierwszych oraz dzieci od 3. roku życia do oddziałów przedszkolnych

Logo szkoły

 

Uwaga Rodzice!

Dni Adaptacyjne w oddziałach przedszkolnych dla dzieci nowo przyjętych 28.08.2018 r. (wtorek) godz.10:30-12:00, 29.08.2018r. (środa) godz.10:30-12:00
Zabawy i gry integracyjne, zwiedzanie sal, zajęcia plastyczne.
ZAPRASZAMY!!!


 

Uczniowie w biało-czerwonymi flagamiZ okazji 83. rocznicy śmierci Józefa Piłsudskiego - Ojca Niepodległości - Szkoła Podstawowa nr 31 w Toruniu zorganizowała specjalną uroczystość. Odbyła się ona w centrum miasta pod pomnikiem Marszałka Rzeczypospolitej. W patriotycznym wspomnieniu narodowego bohatera i honorowej warcie na Jego cześć wzięli też udział włodarze grodu Kopernika- Prezydent Miasta Torunia Michał Zaleski, wiceprezydent Zbigniew Rasielewski, członek Rady Miasta - Jarosław Beszczyński.
Dyrekcja, Rada Pedagogiczna, uczniowie  SP nr 31 i goście z UMT oddali hołd temu wielkiemu Polakowi.Na płycie pomnika złożono biało- czerwone wieńce i kwiaty oraz  zapalono znicze. Zaintonowano pieśni z legionowego śpiewnika, wysłuchano patriotycznych recytacji.Głośno i dumnie zabrzmiały one na placu Rapackiego. Wszystko na cześć Tego, który po latach niewoli  poprowadził Polskę do wolności.Najmłodsi uczniowie ozdobili otoczenie pomnika Komendanta Legionów czerwonymi papierowymi sercami.
Przychodząc w to ważne dla Torunia miejsce, dzieci  dały świadectwo swojego podziwu i przywiązania do Marszałka, który  ponad sto lat temu stanął do heroicznego boju o wolność Polski. Uczniowie SP nr 31 - jako przedstawiciele pokolenia , które nie musi już dźwigać na swych ramionach płaszcza Konrada -  chcą czerpać dumę z dokonań Józefa Piłsudskiego i noszą w sercach Jego marzenia o wolnej i szczęśliwej Ojczyźnie.
W hołdzie Marsz...
W hołdzie Marszałkowi W hołdzie Marszałkowi
W hołdzie Marsz...
W hołdzie Marszałkowi W hołdzie Marszałkowi
W hołdzie Marsz...
W hołdzie Marszałkowi W hołdzie Marszałkowi
W hołdzie Marsz...
W hołdzie Marszałkowi W hołdzie Marszałkowi
W hołdzie Marsz...
W hołdzie Marszałkowi W hołdzie Marszałkowi
W hołdzie Marsz...
W hołdzie Marszałkowi W hołdzie Marszałkowi
W hołdzie Marsz...
W hołdzie Marszałkowi W hołdzie Marszałkowi
W hołdzie Marsz...
W hołdzie Marszałkowi W hołdzie Marszałkowi
W hołdzie Marsz...
W hołdzie Marszałkowi W hołdzie Marszałkowi
W hołdzie Marsz...
W hołdzie Marszałkowi W hołdzie Marszałkowi
W hołdzie Marsz...
W hołdzie Marszałkowi W hołdzie Marszałkowi