popielata linia pozioma

1 procent grafika

KONFERENCJA AUTYZM - KOMUNIKACJA

logozs31 1a

5 kwietnia 2019 r odbędzie się konferencja "AUTYZM-KOMUNIKACJA".

Program konferencji do pobrania tutaj.

Formularz zgłoszeniowy do pobrania tutaj.

Zapraszamy!

 

 

 

HONOROWY PATRONAT KONFERENCJI

 herb Torunia patronat konferencja prezydent Michał Zaleski


 


UWAGA!
Związku z nieobecnością w dniach od 06.03. do 29.03. 2019 r. szkolnego strażnika "Agatki"
prosimy zachować szczególną ostrożność przy przechodzeniu na pasach w drodze do szkoły i ze szkoły.

Uczniowie w biało-czerwonymi flagamiZ okazji 83. rocznicy śmierci Józefa Piłsudskiego - Ojca Niepodległości - Szkoła Podstawowa nr 31 w Toruniu zorganizowała specjalną uroczystość. Odbyła się ona w centrum miasta pod pomnikiem Marszałka Rzeczypospolitej. W patriotycznym wspomnieniu narodowego bohatera i honorowej warcie na Jego cześć wzięli też udział włodarze grodu Kopernika- Prezydent Miasta Torunia Michał Zaleski, wiceprezydent Zbigniew Rasielewski, członek Rady Miasta - Jarosław Beszczyński.
Dyrekcja, Rada Pedagogiczna, uczniowie  SP nr 31 i goście z UMT oddali hołd temu wielkiemu Polakowi.Na płycie pomnika złożono biało- czerwone wieńce i kwiaty oraz  zapalono znicze. Zaintonowano pieśni z legionowego śpiewnika, wysłuchano patriotycznych recytacji.Głośno i dumnie zabrzmiały one na placu Rapackiego. Wszystko na cześć Tego, który po latach niewoli  poprowadził Polskę do wolności.Najmłodsi uczniowie ozdobili otoczenie pomnika Komendanta Legionów czerwonymi papierowymi sercami.
Przychodząc w to ważne dla Torunia miejsce, dzieci  dały świadectwo swojego podziwu i przywiązania do Marszałka, który  ponad sto lat temu stanął do heroicznego boju o wolność Polski. Uczniowie SP nr 31 - jako przedstawiciele pokolenia , które nie musi już dźwigać na swych ramionach płaszcza Konrada -  chcą czerpać dumę z dokonań Józefa Piłsudskiego i noszą w sercach Jego marzenia o wolnej i szczęśliwej Ojczyźnie.
W hołdzie Marsz...
W hołdzie Marszałkowi W hołdzie Marszałkowi
W hołdzie Marsz...
W hołdzie Marszałkowi W hołdzie Marszałkowi
W hołdzie Marsz...
W hołdzie Marszałkowi W hołdzie Marszałkowi
W hołdzie Marsz...
W hołdzie Marszałkowi W hołdzie Marszałkowi
W hołdzie Marsz...
W hołdzie Marszałkowi W hołdzie Marszałkowi
W hołdzie Marsz...
W hołdzie Marszałkowi W hołdzie Marszałkowi
W hołdzie Marsz...
W hołdzie Marszałkowi W hołdzie Marszałkowi
W hołdzie Marsz...
W hołdzie Marszałkowi W hołdzie Marszałkowi
W hołdzie Marsz...
W hołdzie Marszałkowi W hołdzie Marszałkowi
W hołdzie Marsz...
W hołdzie Marszałkowi W hołdzie Marszałkowi
W hołdzie Marsz...
W hołdzie Marszałkowi W hołdzie Marszałkowi