popielata linia pozioma

1 procent grafika

KONFERENCJA AUTYZM - KOMUNIKACJA

logozs31 1a

5 kwietnia 2019 r odbędzie się konferencja "AUTYZM-KOMUNIKACJA".

Program konferencji do pobrania tutaj.

Formularz zgłoszeniowy do pobrania tutaj.

Zapraszamy!

 

 

 

HONOROWY PATRONAT KONFERENCJI

 herb Torunia patronat konferencja prezydent Michał Zaleski


 


UWAGA!
Związku z nieobecnością w dniach od 06.03. do 29.03. 2019 r. szkolnego strażnika "Agatki"
prosimy zachować szczególną ostrożność przy przechodzeniu na pasach w drodze do szkoły i ze szkoły.

marsz dzieci flagiW dniu 25 października przedstawiciele oddziałów zerowych naszej szkoły wzięli udział w marszu "Przedszkolaki - Niepodległej", którego patronatem objął prezydent miasta Torunia, Michał Zaleski. Uczestników przywitała pod pomnikiem Mikołaja Kopernika dyrektor Wydziału Edukacji Urzędu Miasta Torunia, pani Anna Łukaszewska. Pomimo niesprzyjającej pogody dzieci dzielnie przemaszerowały przez toruńską starówkę z pieśnią patriotyczną na ustach i z flagami Torunia i Polski w dłoniach pod pomnik gen. Józefa Piłsudskiego, gdzie złożyły kwiaty i zapaliły znicze.