popielata linia pozioma

1 procent grafika

KONFERENCJA AUTYZM - KOMUNIKACJA

logozs31 1a

5 kwietnia 2019 r odbędzie się konferencja "AUTYZM-KOMUNIKACJA".

Program konferencji do pobrania tutaj.

Formularz zgłoszeniowy do pobrania tutaj.

Zapraszamy!

 

 

 

HONOROWY PATRONAT KONFERENCJI

 herb Torunia patronat konferencja prezydent Michał Zaleski


 


UWAGA!
Związku z nieobecnością w dniach od 06.03. do 29.03. 2019 r. szkolnego strażnika "Agatki"
prosimy zachować szczególną ostrożność przy przechodzeniu na pasach w drodze do szkoły i ze szkoły.

dzieci muzeum kolejnictwaW dniu 29 października klasa "0" d wybrała się do Muzeum Kolejnictwa przy stacji PKP Toruń Główny. Była to nie lada gratka dla miłośników kolej, ponieważ każdy miał szansę założyć czapkę zawiadowcy, usiąść za sterami pociągu niczym maszynista, czy też zapowiedzieć przyjazd pociągu przez głośnik. Kto wie, może po takiej wycieczce niejeden przedszkolak już marzy o byciu w przyszłości konduktorem, czy zawiadowcą?