popielata linia pozioma

1 procent grafika

KONFERENCJA AUTYZM - KOMUNIKACJA

logozs31 1a

5 kwietnia 2019 r odbędzie się konferencja "AUTYZM-KOMUNIKACJA".

Program konferencji do pobrania tutaj.

Formularz zgłoszeniowy do pobrania tutaj.

Zapraszamy!

 

 

 

HONOROWY PATRONAT KONFERENCJI

 herb Torunia patronat konferencja prezydent Michał Zaleski


 


UWAGA!
Związku z nieobecnością w dniach od 06.03. do 29.03. 2019 r. szkolnego strażnika "Agatki"
prosimy zachować szczególną ostrożność przy przechodzeniu na pasach w drodze do szkoły i ze szkoły.

dzieci zooW dniu 30 października klasa "0" d wybrała się do toruńskiego Ogrodu Zoobotanicznego na Bydgoskim Przedmieściu. Spacer po ogrodzie i opowieści pani przewodnik pokazały dzieciom, w jakim sposób zwierzęta przygotowują się do zimy. Dzięki temu wiemy, że niektóre ptaki odlatują do ciepłych krajów w poszukiwaniu pożywienia, część zwierząt gromadzi zapasy na zimę w swoich norkach, niektóre zmieniają sierść na cieplejszą, a inne zapadają w sen zimowy. Wizyta w ogrodzie była też okazją do przyjrzenia się z bliska pawiom, sowie, rysiom, niedźwiedziowi, surykatkom i lemurom. To były niesamowite spotkania