popielata linia pozioma

1 procent grafika

KONFERENCJA AUTYZM - KOMUNIKACJA

logozs31 1a

5 kwietnia 2019 r odbędzie się konferencja "AUTYZM-KOMUNIKACJA".

Program konferencji do pobrania tutaj.

Formularz zgłoszeniowy do pobrania tutaj.

Zapraszamy!

 

 

 

HONOROWY PATRONAT KONFERENCJI

 herb Torunia patronat konferencja prezydent Michał Zaleski


 


UWAGA!
Związku z nieobecnością w dniach od 06.03. do 29.03. 2019 r. szkolnego strażnika "Agatki"
prosimy zachować szczególną ostrożność przy przechodzeniu na pasach w drodze do szkoły i ze szkoły.

niepodległa 2018

W SP nr 31 trwają ostatnie przygotowania do uroczystych obchodów listopadowego święta. Odbywają się próby przed piątkową akademią i patriotyczną akcją REKORD dla NIEPODLEGŁEJ, w której weźmie udział cala szkolna społeczność.
9 listopada punktualnie o 11:11 w łączniku na parterze spotkamy się wszyscy – i kadra, i uczniowie - aby zaśpiewać cztery zwrotki "Mazurka Dąbrowskiego". O tej symbolicznej godzinie zrobi to cala polska oświata i wiele innych instytucji, co będzie stanowić mocny akcent w świętowaniu 100. rocznicy odzyskania niepodległości przez naszą Ojczyznę.
Wyjątkowy JUBILEUSZ uświetni uroczyste odsłonięcie patriotycznego muralu, którego bohaterem jest patron naszej szkoły - JÓZEF HALLER, jeden z twórców Odrodzonej Ojczyzny.