popielata linia pozioma

1 procent grafika

KONFERENCJA AUTYZM - KOMUNIKACJA

logozs31 1a

5 kwietnia 2019 r odbędzie się konferencja "AUTYZM-KOMUNIKACJA".

Program konferencji do pobrania tutaj.

Formularz zgłoszeniowy do pobrania tutaj.

Zapraszamy!

 

 

 

HONOROWY PATRONAT KONFERENCJI

 herb Torunia patronat konferencja prezydent Michał Zaleski


 


UWAGA!
Związku z nieobecnością w dniach od 06.03. do 29.03. 2019 r. szkolnego strażnika "Agatki"
prosimy zachować szczególną ostrożność przy przechodzeniu na pasach w drodze do szkoły i ze szkoły.

mural orzeł HallerUczniowie, rodzice i kadra Szkoły Podstawowej nr 31 w Toruniu przeżywali dziś wyjątkowe chwile. W bardzo uroczysty sposób - w otoczeniu biało-czerwonych dekoracji, w patetycznej atmosferze - obchodzili Narodowe Święto Niepodległości. Z okazji JUBILEUSZU STULECIA odzyskania przez Polskę suwerenności wzięli udział w ogólnopolskiej akcji ogłoszonej przez MEN "Rekord dla NIEPODLEGŁEJ". O symbolicznej godzinie 11:11 wszyscy zaśpiewali "Mazurka Dąbrowskiego". Zaraz po tym zbiorowym wykonaniu hymnu nastąpił szczególny moment -dyrektor szkoły, p. Adam Orgacki, dokonał odsłonięcia niepodległościowego muralu, który w ostatnich dniach, specjalnie z okazji rocznicy, pojawił się na parterze budynku. Jego bohaterem jest Józef Haller - patron szkoły. Błękitny mundur generała,czapka-rogatywka z podwójną wstęgą generalską i srebrnym orłem przypominają, kim był - wodzem Błękitnej Armii, narodowym bohaterem, wielkim Polakiem. Mural zdobiący ścianę w "31" zawsze będzie przywodził na myśl czas odradzania się polskiej suwerenności, a dla kolejnych roczników uczniów pozostanie wyjątkową pamiątką patriotycznego listopada 2018 r.