popielata linia pozioma

Haller flaga napis

logo sp31 155x155

Informujemy, że od dnia 1 lutego 2020 roku wpłaty za obiady będą realizowane wyłącznie poprzez przelew bankowy na konto nr 30 1160 2202 0000 0000 6172 5147.

 

 

 
 
 

logo przytulaczek miś

Szanowni Rodzice! Drodzy Uczniowie!

Zwracamy się do Was z prośbą o wsparcie I edycji akcji charytatywnej pod nazwą "Misiaczek Przytulaczek", podczas której będziemy zbierali nowe maskotki dla dzieci uczestniczących w zdarzeniach drogowych. Zebrane dary uroczyście przekażemy przedstawicielom Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Toruniu.
Ofiarowane przez Was maskotki będą jeździły wraz ze strażakami do wypadków. To oni będą wręczali je dzieciom.
Kochani - wielokrotnie okazaliście wspaniałe serce i chęć pomocy. Prosimy o pomoc i tym razem. Akcja potrwa do końca listopada. Maskotki prosimy przekazywać swoim wychowawcom lub bezpośrednio do sali 208. O rezultatach akcji poinformujemy na stronie internetowej szkoły.

Koordynatorzy Zespołu ds. Edukacji Humanitarnej: D. Prokop, M. Bieńkowska