popielata linia pozioma

1 procent grafika

KONFERENCJA AUTYZM - KOMUNIKACJA

logozs31 1a

5 kwietnia 2019 r odbędzie się konferencja "AUTYZM-KOMUNIKACJA".

Program konferencji do pobrania tutaj.

Formularz zgłoszeniowy do pobrania tutaj.

Zapraszamy!

 

 

 

HONOROWY PATRONAT KONFERENCJI

 herb Torunia patronat konferencja prezydent Michał Zaleski


 


UWAGA!
Związku z nieobecnością w dniach od 06.03. do 29.03. 2019 r. szkolnego strażnika "Agatki"
prosimy zachować szczególną ostrożność przy przechodzeniu na pasach w drodze do szkoły i ze szkoły.

logo przytulaczek miś

Szanowni Rodzice! Drodzy Uczniowie!

Zwracamy się do Was z prośbą o wsparcie I edycji akcji charytatywnej pod nazwą "Misiaczek Przytulaczek", podczas której będziemy zbierali nowe maskotki dla dzieci uczestniczących w zdarzeniach drogowych. Zebrane dary uroczyście przekażemy przedstawicielom Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Toruniu.
Ofiarowane przez Was maskotki będą jeździły wraz ze strażakami do wypadków. To oni będą wręczali je dzieciom.
Kochani - wielokrotnie okazaliście wspaniałe serce i chęć pomocy. Prosimy o pomoc i tym razem. Akcja potrwa do końca listopada. Maskotki prosimy przekazywać swoim wychowawcom lub bezpośrednio do sali 208. O rezultatach akcji poinformujemy na stronie internetowej szkoły.

Koordynatorzy Zespołu ds. Edukacji Humanitarnej: D. Prokop, M. Bieńkowska