popielata linia pozioma

logo przytulaczek miś

Szanowni Rodzice! Drodzy Uczniowie!

Zwracamy się do Was z prośbą o wsparcie I edycji akcji charytatywnej pod nazwą "Misiaczek Przytulaczek", podczas której będziemy zbierali nowe maskotki dla dzieci uczestniczących w zdarzeniach drogowych. Zebrane dary uroczyście przekażemy przedstawicielom Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Toruniu.
Ofiarowane przez Was maskotki będą jeździły wraz ze strażakami do wypadków. To oni będą wręczali je dzieciom.
Kochani - wielokrotnie okazaliście wspaniałe serce i chęć pomocy. Prosimy o pomoc i tym razem. Akcja potrwa do końca listopada. Maskotki prosimy przekazywać swoim wychowawcom lub bezpośrednio do sali 208. O rezultatach akcji poinformujemy na stronie internetowej szkoły.

Koordynatorzy Zespołu ds. Edukacji Humanitarnej: D. Prokop, M. Bieńkowska