popielata linia pozioma

1 procent grafika

KONFERENCJA AUTYZM - KOMUNIKACJA

logozs31 1a

5 kwietnia 2019 r odbędzie się konferencja "AUTYZM-KOMUNIKACJA".

Program konferencji do pobrania tutaj.

Formularz zgłoszeniowy do pobrania tutaj.

Zapraszamy!

 

 

 

HONOROWY PATRONAT KONFERENCJI

 herb Torunia patronat konferencja prezydent Michał Zaleski


 


UWAGA!
Związku z nieobecnością w dniach od 06.03. do 29.03. 2019 r. szkolnego strażnika "Agatki"
prosimy zachować szczególną ostrożność przy przechodzeniu na pasach w drodze do szkoły i ze szkoły.

młodzież przy stoleSzkolne Koło Gimnazjalisty powraca w nowej odsłonie jako Klub Szkolnej Młodzieży. Na pierwszym spotkaniu poznaliśmy się, ponieważ jesteśmy grupą międzyklasową. Następnie pracując w małych grupach uzgadnialiśmy ważne dla nas zasady współpracy podczas zajęć. Później wybraliśmy te najważniejsze i stworzyliśmy wewnętrzny regulamin obowiązujący wszystkich uczestników. Tradycyjnym już punktem spotkań były rozmowy przy herbacie i ciastku.