popielata linia pozioma

1 procent grafika

KONFERENCJA AUTYZM - KOMUNIKACJA

logozs31 1a

5 kwietnia 2019 r odbędzie się konferencja "AUTYZM-KOMUNIKACJA".

Program konferencji do pobrania tutaj.

Formularz zgłoszeniowy do pobrania tutaj.

Zapraszamy!

 

 

 

HONOROWY PATRONAT KONFERENCJI

 herb Torunia patronat konferencja prezydent Michał Zaleski


 


UWAGA!
Związku z nieobecnością w dniach od 06.03. do 29.03. 2019 r. szkolnego strażnika "Agatki"
prosimy zachować szczególną ostrożność przy przechodzeniu na pasach w drodze do szkoły i ze szkoły.

roboty dzieciOd października uczniowie klasy 2b uczestniczą w realizacji innowacyjnego programu pod tytułem: "Robotyka w edukacji wczesnoszkolnej". Dzieci z dużą łatwością nabywają umiejętności kreatywnego oraz świadomego wykorzystywania najnowszych technologii w realizacji własnych pomysłów i rozwiązywaniu problemów. Zajęcia odbywają się z wykorzystaniem robotów - Ozobot oraz zabaw np.: "Kodowanie na dywanie". Pracują również z wykorzystaniem platformy internetowej ozoblockly.pl, code.org oraz programu Scratch oraz Prophio. Zaangażowanie uczniów i wspaniała zabawa podczas zajęć są najlepszym dowodem na to, że nauka w szkole może odbywać się w sposób bardzo ciekawy i aktywny.
Wychowawca klasy 2b
Małgorzata Rogaszewska