popielata linia pozioma

dzieci grają w szachy29 listopada w naszej szkole odbyły się Szkolne Mistrzostwa Szachowe. Wzięło w nich udział 22 uczniów z klas 1a, 2b, 3b, 4a, 5a i 5d. Etap szkolny wyłonił najlepszych szachistów, którzy zakwalifikowali się do finału Indywidualnych Mistrzostw Torunia, które odbędą się 4 lutego 2018r. Oto finaliści: Piotr Szulc klasa 5d, Jakub Zaporowski klasa 5d, Wojciech Rembowski klasa 4a, Tomasz Snopek klasa 2b, Wiktor Sidor klasa 5a, Amelia Ostrowska klasa 5d, Wiktoria Grubecka klasa 2b, Weronika Szulc klasa 5d i Anastazja Szulc klasa 5d. Niekwestionowanym Mistrzem Szkoły w grze w szachy został Piotr Szulc z klasy 5d.
Uczniowie klasy 2b i 1a wezmą udział w drużynowych Igrzyskach Dzieci, które odbędą się 17 grudnia 2018r.
Wszystkim młodym szachistom życzymy tylko wygranych partii.
 
Opiekun Szkolnego Koła Szachowego
Małgorzata Rogaszewska