popielata linia pozioma

1 procent grafika

KONFERENCJA AUTYZM - KOMUNIKACJA

logozs31 1a

5 kwietnia 2019 r odbędzie się konferencja "AUTYZM-KOMUNIKACJA".

Program konferencji do pobrania tutaj.

Formularz zgłoszeniowy do pobrania tutaj.

Zapraszamy!

 

 

 

HONOROWY PATRONAT KONFERENCJI

 herb Torunia patronat konferencja prezydent Michał Zaleski


 


UWAGA!
Związku z nieobecnością w dniach od 06.03. do 29.03. 2019 r. szkolnego strażnika "Agatki"
prosimy zachować szczególną ostrożność przy przechodzeniu na pasach w drodze do szkoły i ze szkoły.

dzieci czytanieKolejna edycja akcji czytelniczej "CzytaMY-WAM", w której uczniowie klas starszych czytają i omawiają treść bajek, wierszy, opowiadań z naszymi przedszkolakami. Na koniec starsi koledzy zawsze mają przygotowaną słodką niespodziankę dla dzieci. Sporym wyzwaniem dla uczniów SP było poprowadzenie zajęć w przedszkolu, ale zawsze na końcu czuli dużą radość i satysfakcję, która przysłaniała początkowy stres.
Anna Barwik