popielata linia pozioma

logozs31 1aW związku ze zbliżającym się naborem, zapraszamy rodziców dzieci posiadających orzeczenie o potrzebie kształcenia specjalnego (w szczególności z zaburzeniem ze spektrum autyzmu) na zajęcia otwarte w oddziałach integracyjnych w dn. 15 lutego 2019 r. w godz. 9.30-11.30. Będzie możliwość obserwacji zajęć indywidualnych, w małej grupie rówieśniczej oraz klasie integracyjnej. Zgłoszenia prosimy kierować pod adres mailowy Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. W wiadomości prosimy o podanie Państwa imienia, nazwiska, wieku dziecka. Z uwagi na ograniczoną ilość miejsc, decyduje kolejność zgłoszeń. Warunkiem przyjęcia zgłoszenia jest otrzymanie maila zwrotnego od Szkoły.
Serdecznie zapraszamy!