popielata linia pozioma

logozs31 1a

Nowoczesna edukacja - główne hasło Strategii Rozwoju Edukacji Miasta Torunia do roku 2020 - w SP nr 31 w Toruniu niebawem zacznie oznaczać wdrażanie wyjątkowej metody - GLOTTODYDAKTYKI.

To fenomenalna metoda nauki czytania i pisania przez zabawę, wpływająca na wszechstronny rozwój dziecka. Stosowana jest w wielu przedszkolach i szkołach w całej Polsce. W Toruniu - jeszcze nie. Owo "jeszcze nie" przestanie być aktualne już w najbliższym czasie! I to za naszą sprawą! Zapowiadamy rewolucję w swojej edukacyjnej ofercie!
Warto wiedzieć, że nawet bardzo małe dzieci - 3-latki i 4-latki - pracując tą metodą, już w przedszkolu mogą osiągnąć to, czego nie zapewniają metody tradycyjne. Przegrywają one z propozycją językoznawcy z Gdańska- profesora Bronisława Rocławskiego. To właśnie on przygotowuje nauczycielki z SP nr 31 do pracy z dziećmi za pośrednictwem tej rewolucyjnej metody. Bazę dydaktyczną w dobrej praktyce popularyzowanej przez profesora z Uniwersytetu Gdańskiego stanowią klocki LOGO z literami, glottodywanik, alfabet glotto, plansze edukacyjne, gry planszowe i inne środki. Prawie wszystko znajduje się w naszej specjalnej pracowni, a to dzięki programowi
"Wszystkie dzieci równe są" z Europejskiego Funduszu Społecznego.
Więcej o nowoczesnej edukacji realizowanej w SP nr 31 opowiemy już 9 lutego w godz. 10.00-13.00.