popielata linia pozioma

drzwi otwarte 2019 logo

Szanowni Rodzice! Drogie Przedszkolaki i Drodzy Uczniowie!

Niezmiernie nam miło zaprosić Państwa i Wasze Pociechy do Szkoły Podstawowej nr 31 w Toruniu w sobotę - 9 II 2019 r. w godz. 10.00- 13.00.Organizujemy niezwykłe spotkanie w szkole- pełne wyjątkowych przedsięwzięć, działań i inicjatyw pomyślanych jako okazja do edukacji nowoczesnej, eksperymentalnej, łączącej naukę z zabawą i rozrywką. Chcemy pokazać, że proces edukacji może mieć ludzką twarz i że dorobek i osiągnięcia nauki można pokazać w sposób interesujący i niebanalny. Nasza impreza to prawdziwy festiwal nauki - obserwacje astronomiczne w Przenośnym Planetarium, spektakl teatralny "Czerwony Kapturek", tańce przedszkolaków w rytm muzyki rozrywkowej i poważnej, eksperymenty naukowe, potyczki matematyczne, zajęcia z robotyki, programowanie z użyciem ozobotów, gry językowe i konkursy, zajęcia plastyczne i sportowe, magiczne spotkania z książką.
Zaprezentujemy nowe narzędzia dydaktyczne w swieżo otwartych pracowniac - do zajęć z glottodydaktyki (słynna metoda prof. Rocławskiego) oraz integracji sensorycznej. To nasza duma i najnowsze osiągnięcie w zakresie bazy dydaktycznej szkoły! Zgodne ze Strategią Rozwoju Edukacji Miasta Torunia, która nowoczesną edukację czyni priorytetem.
Każdy uczeń i przedszkolak razem ze swoimi rodzicami może uczestniczyć w naszej imprezie. Zapraszamy całe rodziny! Każdy nasz wychowanek będzie mógł u nas zaprezentować się w czymś, co stanowi jego mocną stronę i pochwalić się przed mamą i tatą swoimi umiejętnościami. Z kolei rodzice będą mogli obserwować metody pracy nauczycieli i nauczyć się, jak pracować ze swoimi pociechami w domach, jak im pomagać w nauce i odrabianiu lekcji.
Chcemy też pochwalić się naszym dorobkiem w pracy z uczniem z zaburzeniami ze spektrum autyzmu. Jesteśmy przecież szkołą, która postawiła na edukację integracyjną i włączającą i od kilkunastu lat z sukcesem wdrażamy w naszej placówce ten eksperymentalny model edukacji.
Nie może Państwa i Waszych Dzieci zabraknąć. Zapraszamy w godz. 10.00-13.00 9 lutego do SP nr 31 przy ul. Dziewulskiego 41 b. Wierzymy, że znajdziecie Państwo czas, aby nas odwiedzić!

Dyrekcja i Rada Pedagogiczna SP nr 31 w Toruniu

Plakat imprezy do pobrania tutaj.

Program imprezy do pobrania tutaj.