popielata linia pozioma

1 procent grafika

KONFERENCJA AUTYZM - KOMUNIKACJA

logozs31 1a

5 kwietnia 2019 r odbędzie się konferencja "AUTYZM-KOMUNIKACJA".

Program konferencji do pobrania tutaj.

Formularz zgłoszeniowy do pobrania tutaj.

Zapraszamy!

 

 

 

HONOROWY PATRONAT KONFERENCJI

 herb Torunia patronat konferencja prezydent Michał Zaleski


 


UWAGA!
Związku z nieobecnością w dniach od 06.03. do 29.03. 2019 r. szkolnego strażnika "Agatki"
prosimy zachować szczególną ostrożność przy przechodzeniu na pasach w drodze do szkoły i ze szkoły.

logozs31 1a

W lutym Samorząd Uczniowski organizuje Charytatywny Bal Karnawałowy. 14 lutego bawić się będą klasy starsze 7,8 i III Gim, a tydzień później 21 lutego klasy 4-6. Biletami wstępu na bal będą środki czystości, które tradycyjnie co roku zbieramy, aby wesprzeć toruńskie hospicjum Nadzieja. Zbieramy nawilżane chusteczki, żele, szampony, oliwki, pieluszki, mydełka, kremy itp. Zbiórka potrwa do końca lutego. Zachęcamy do przyłączenia się i zrobienia dobrego uczynku dla potrzebujących dzieciaków.