popielata linia pozioma

Haller flaga napis

logo sp31 155x155

Informujemy, że od dnia 1 lutego 2020 roku wpłaty za obiady będą realizowane wyłącznie poprzez przelew bankowy na konto nr 30 1160 2202 0000 0000 6172 5147.

 

 

 
 
 

konkurs slowniki uczniowie

21 lutego br. drużyna w składzie – Jagoda Ignasiak, Ignacy Jarzemski i Nikola Sumara, zajęła I miejsce w drugiej edycji międzyszkolnego konkursu umiejętności korzystania ze słowników dla uczniów klas 7. Organizatorami turnieju byli: Szkoła Podstawowa nr 24 oraz Biblioteka Pedagogiczna w Toruniu. Uczestnicy musieli wykazać się znajomością budowy haseł słownikowych, wiedzą na temat zawartości i przeznaczenia różnorodnych słowników, a przede wszystkim udowodnić, że potrafią z nich korzystać. Nasi reprezentanci poradzili sobie świetnie z zadaniami konkursowymi, pokonując tym samym zespoły z innych szkół toruńskich.

Gratulujemy!!!