popielata linia pozioma

1 procent grafika

KONFERENCJA AUTYZM - KOMUNIKACJA

logozs31 1a

5 kwietnia 2019 r odbędzie się konferencja "AUTYZM-KOMUNIKACJA".

Program konferencji do pobrania tutaj.

Formularz zgłoszeniowy do pobrania tutaj.

Zapraszamy!

 

 

 

HONOROWY PATRONAT KONFERENCJI

 herb Torunia patronat konferencja prezydent Michał Zaleski


 


UWAGA!
Związku z nieobecnością w dniach od 06.03. do 29.03. 2019 r. szkolnego strażnika "Agatki"
prosimy zachować szczególną ostrożność przy przechodzeniu na pasach w drodze do szkoły i ze szkoły.

konkurs slowniki uczniowie

21 lutego br. drużyna w składzie – Jagoda Ignasiak, Ignacy Jarzemski i Nikola Sumara, zajęła I miejsce w drugiej edycji międzyszkolnego konkursu umiejętności korzystania ze słowników dla uczniów klas 7. Organizatorami turnieju byli: Szkoła Podstawowa nr 24 oraz Biblioteka Pedagogiczna w Toruniu. Uczestnicy musieli wykazać się znajomością budowy haseł słownikowych, wiedzą na temat zawartości i przeznaczenia różnorodnych słowników, a przede wszystkim udowodnić, że potrafią z nich korzystać. Nasi reprezentanci poradzili sobie świetnie z zadaniami konkursowymi, pokonując tym samym zespoły z innych szkół toruńskich.

Gratulujemy!!!