popielata linia pozioma

sportowa wiosna plakat

"Sportowe Wagary 2019” - to spektakularne wydarzenie przygotowane na pierwszy dzień wiosny dla uczniów z toruńskich szkół podstawowych, którego organizatorami są: Gmina Miasta Toruń ( Wydział Sportu i Rekreacji UM), Radio GRA oraz Stowarzyszenie Go Sport. To już 3. edycja imprezy.

Chętni do udziału w imprezie spotkają się 21 marca - w pierwszy dzień wiosny. W sportowej zabawie udział weźmie około 25 klubów sportowych. Nie zabraknie również atrakcji i nagród dla uczestników wydarzenia.

W tym roku ze względu na duże zainteresowanie wydarzeniem organizatorzy zapraszają wszystkich do głównej hali Areny Toruń.

Swój udział w inauguracji imprezy potwierdzili: Prezydent Miasta Torunia Michał Zaleski oraz dyrektor WSiR UM Mariola Soczyńska.

Wstęp - darmowy!