popielata linia pozioma

Haller flaga napis

logo sp31 155x155

Informujemy, że od dnia 1 lutego 2020 roku wpłaty za obiady będą realizowane wyłącznie poprzez przelew bankowy na konto nr 30 1160 2202 0000 0000 6172 5147.

 

 

 
 
 

sportowa wiosna plakat

"Sportowe Wagary 2019” - to spektakularne wydarzenie przygotowane na pierwszy dzień wiosny dla uczniów z toruńskich szkół podstawowych, którego organizatorami są: Gmina Miasta Toruń ( Wydział Sportu i Rekreacji UM), Radio GRA oraz Stowarzyszenie Go Sport. To już 3. edycja imprezy.

Chętni do udziału w imprezie spotkają się 21 marca - w pierwszy dzień wiosny. W sportowej zabawie udział weźmie około 25 klubów sportowych. Nie zabraknie również atrakcji i nagród dla uczestników wydarzenia.

W tym roku ze względu na duże zainteresowanie wydarzeniem organizatorzy zapraszają wszystkich do głównej hali Areny Toruń.

Swój udział w inauguracji imprezy potwierdzili: Prezydent Miasta Torunia Michał Zaleski oraz dyrektor WSiR UM Mariola Soczyńska.

Wstęp - darmowy!