popielata linia pozioma

Haller flaga napis

logo sp31 155x155

Informujemy, że od dnia 1 lutego 2020 roku wpłaty za obiady będą realizowane wyłącznie poprzez przelew bankowy na konto nr 30 1160 2202 0000 0000 6172 5147.

 

 

 
 
 

uczniowie przy stoleNa dzisiejszych zajęciach rozmawialiśmy o trudnej sztuce podejmowania decyzji, dokonywania wyborów, rozgraniczania czego potrzebujemy, a czego zwyczajnie chcemy. Rozpoczęliśmy od zabawy w wybranie kilku niezbędnych rzeczy...na obóz przetrwania. Ostatecznie i tak musieliśmy zmniejszyć ilość rzeczy o połowę. Później każdy indywidualnie rozwiązywał kilka sytuacji trudnych, w których decyzje wydawały się nieoczywiste. Wspólnie omawialiśmy przyjęte strategie. Z organizacją drugiej części zajęć nie było dylematu- kontynuowaliśmy rozmowy przy ciastku i rozegraliśmy mecz piłkarzyków!