popielata linia pozioma

uczniowie, lasW dniu 9 maja 2019 roku grupy przedszkolne odwiedził tata naszego ucznia. Wizytę złożył nam w towarzystwie niecodziennego gościa, ponieważ pojawił się wraz ze swoim psem. Tata Adasia opowiedział nam, jak należy zachować się wobec obcego dla nas psa, jak bezpiecznie podać pupilowi smakołyk i jak można się zabezpieczyć w przypadku ataku ze strony psa. Pokazał nam też psy, które pomagają człowiekowi w pracy, np. psy - przewodnicy osób niewidomych, psy - ratownicy wodni i górscy, czyli psy lawinowe, psy tropiące pomagające policjantom, psy poszukujące, które współpracują ze strażą pożarną i psy zaprzęgowe. Na koniec mogliśmy zobaczyć pokaz sztuczek, jakie zna psiak, który do nas przyszedł z wizytą, a dzieci miały szansę pograć z nim w piłkę. To było wspaniałe i pełne wrażeń spotkanie! Wielkie podziękowania dla taty Adasia!