popielata linia pozioma

Haller flaga napis

logo sp31 155x155

Informujemy, że od dnia 1 lutego 2020 roku wpłaty za obiady będą realizowane wyłącznie poprzez przelew bankowy na konto nr 30 1160 2202 0000 0000 6172 5147.

 

 

 
 
 

logo szkołyDnia 31 maja br. w godzinach 10.00-12.00 na terenach zielonych Szkoły Podstawowej nr 31 w Toruniu odbędzie się wielka impreza integracyjna "HUR(RA)ZEM BAWIMY SIĘ". W zabawach weźmie udział około 300 uczniów. Dotrą też dzieci z SP nr 19. Maluchy będą uczestniczyły w konkursach i zabawach ruchowych, także zabawach zręcznościowych. Czekają na nie: dmuchany zamek,zjeżdżalnia, plac zabaw, konkurencje sportowe. W zabawach będą im towarzyszyć nauczyciele, animatorzy oraz wolontariusze Fundacji Dr. Clowna.
Celem organizowanej imprezy jest popularyzacja aktywności ruchowej połączona z integracją dzieci niepełnosprawnych z dziećmi typowo rozwijającymi się, stworzenie dla nich przestrzeni wspólnej zabawy, pokonywanie istniejących ograniczeń, wzmacnianie wiary we własne siły dzięki uczestnictwu w przygotowanych zabawach. Wszystkie dzieci na zakończenie festynu dostaną napoje, wafelki, owoce i upominek - niespodziankę.
Impreza z pewnością da maluchom wiele radości i uśmiechu. Wszyscy - i mali i dorośli - z wielką niecierpliwością czekają na piątek. To już 5. edycja tego wyjątkowego festynu integracyjnego.