popielata linia pozioma

Haller flaga napis

logo sp31 155x155

Informujemy, że od dnia 1 lutego 2020 roku wpłaty za obiady będą realizowane wyłącznie poprzez przelew bankowy na konto nr 30 1160 2202 0000 0000 6172 5147.

 

 

 
 
 

logozs31 1a5 kwietnia 2019 r. odbyła się V konferencja oświatowa "Autyzm-Komunikacja". Prelegentami byli wybitni specjaliści, pracownicy naukowi i praktycy zajmujący sie edukacją i terapią osób z zaburzeniami ze spektrum autyzmu dr Beata Urbaniak, superwizor, dyrektor Przedszkola "La Familia" w Swarzędzu, dr Zuzanna Domasiewicz, Fundacja Synapsis, Uniwersytet Warszawski, Barbara Golasik i Lidia Wysocka, Stowarzyszenie Aspi, Bydgoszcz. Gościliśmy blisko 180 uczestników z całego województwa. Byli wśród nich wykładowcy, twórcy i członkowie liczących się w kraju stowarzyszeń i fundacji, terapeuci, pracownicy PPP, nauczyciele, lekarze, studenci, rodzice. Główny cel Konferencji to popularyzacja wiedzy nt. zaburzeń komunikacji u osób ze spektrum autyzmu na kolejnych etapach rozwoju oraz propagowanie innowacyjnych metod edukacji, terapii i opieki w tej sferze. Oficjalnego otwarcia tegorocznej edycji dokonał Dyrektor Szkoły - Adam Orgacki. Patronat Honorowy nad Konferencją objął między innymi Prezydent Miasta Torunia.