Komunikat Dyrektora Szkoły

logo sp31 155x155Szanowni Rodzice i Opiekunowie!
W dni dodatkowo wolne od zajęć dydaktycznych (nie dotyczy sobót, niedziel i dni ustawowo wolnych od zajęć) oraz dni wolne od zajęć dydaktyczno-wychowawczych w okresie przerwy zimowej i wiosennej szkoła zapewnia pracującym rodzicom i opiekunom możliwość opieki nad dziećmi.
Dni 23, 24, 27, 30, 31 grudnia 2019 r. oraz 2 i 3 stycznia 2020 r. są dniami wolnymi od zajęć dydaktycznych w SP 31.
Szkoła zapewnia w te dni pracującym rodzicom i opiekunom prawnym możliwość opieki nad dziećmi w godzinach 8:00 - 15:30, jeśli tej opieki potrzebują.
Warunkiem skorzystania z oferty jest złożenie w sekretariacie Szkoły wniosku o opiekę nad dzieckiem w dni wolne od zajęć dydaktycznych.

Druki wniosków są dostępne w sekretariacie szkoły, na stronie internetowej SP 31 (do pobrania tutaj) oraz w portierni szkoły.
Termin złożenia wniosku – do środy 18.12.2019 r. godz. 12:00.

logozs31 1a

Dyrekcjo! Rado Pedagogiczna! Pracownicy Obsługi i Administracji! Uczniowie!

Rok szkolny 2018/2019 został uroczyście zamknięty. Pora na wypoczynek, na wzmocnienie sił. Niech tegoroczne wakacje będą dla Dyrekcji, Nauczycieli, Pracowników Obsługi i Administracji oraz Uczniów okresem wspaniałego wypoczynku i niezwykłych przygód. Niech dostarczą wyjątkowych wrażeń i niezapomnianych przeżyć. Ruszmy na turystyczne szlaki, sprawdźmy, czy Tatry stoją na swoim miejscu oraz czy ryby biorą w mazurskich jeziorach. Odwiedźmy nasze rodziny, zawrzyjmy nowe znajomości, poleniuchujmy na plażach, łąkach i na basenach. Nie zapomnijmy o sportowych boiskach i mądrej lekturze. A z pierwszym wrześniowym dzwonkiem opaleni, wypoczęci i pełni sił do realizacji swoich obowiązków wróćmy do naszej szkoły. Administratorzy strony