popielata linia pozioma

Akcja charytawna "Misiaczek Przytulaczek"

logo przytulaczek miś

Szanowni Rodzice! Drodzy Uczniowie!

Zwracamy się do Was z prośbą o wsparcie II edycji akcji charytatywnej pod nazwą "Misiaczek Przytulaczek", podczas której będziemy zbierali nowe maskotki dla dzieci będących ofiarami przemocy domowej oraz uczestniczących w zdarzeniach drogowych. Zebrane dary uroczyście przekażemy przedstawicielom Komendy Miejskiej Policji w Toruniu 25 listopada 2019 roku.
Ofiarowane przez Was maskotki będą jeździły wraz z policjantami do wypadków. Będą też wręczane przez dzielnicowych dzieciom, które nie zaznały właściwej troski rodzicielskiej.
Kochani - wielokrotnie okazaliście wspaniałe serce i chęć pomocy. Prosimy o pomoc i tym razem. Akcja potrwa do 19 listopada. Maskotki prosimy przekazywać swoim wychowawcom.
Wychowawcy klas 1–3 przekazują zebrane misie do p. Doroty Prokop, a klasy 4–8 do p. Małgorzaty Bieńkowskiej.
O rezultatach akcji poinformujemy na stronie internetowej szkoły.

Realizatorzy akcji: D. Prokop, M. Bieńkowska, A. Barwik


bawiące się dzieci

"Każdy przedszkolak dobrze wie,
że kiedy 20 wrzesień zbliża się,
od najmłodszego, aż po starszaka,
wszyscy świętują Dzień Przedszkolaka"

W piątek 20 września miało miejsce bardzo ważne wydarzenie, nie tylko u w naszym Przedszkolu, ale w każdym przedszkolu w Polsce. Nauczycielki z grup przedszkolnych przygotowały różne atrakcje dla swoich małych podopiecznych. Tego dnia, dzieci zostały zaproszone do wspólnej zabawy przez dziewczynki z wolontariatu szkolnego "Iskierka Nadziei". Były zabawy z balonami, słodkie niespodzianki i konkursy. Na twarzy każdego przedszkolaka gościł szeroki uśmiech, ponieważ każdy wychowanek wiedział, że to jest jego dzień i jego święto. Był to dzień wspólnego przeżywania radości, współdziałania w propagowaniu i rozpowszechnianiu nowoczesnego wychowania przedszkolnego.