logo sp31 155x155

Informujemy, że od dnia 1 lutego 2020 roku wpłaty za obiady będą realizowane wyłącznie poprzez przelew bankowy na konto nr 30 1160 2202 0000 0000 6172 5147.

plakat zaproszenieSpołeczność Szkoły Podstawowej nr 31 przy ul. Dziewulskiego 41b ma zaszczyt zaprosić dzieci, młodzież i ich rodziców w dniu 17.01.2020 r. na niezwykły wieczór - pełen działań i inicjatyw pomyślanych jako okazja do edukacji nowoczesnej, eksperymentalnej, łączącej naukę z zabawą i rozrywką. To już VII edycja naszego autorskiego projektu pod hasłem "Dobra Noc w Szkole".
Zapraszamy Kandydatów do klas 1 i oddziałów przedszkolnych!
Nasza nocna impreza to prawdziwy festiwal nauki - pokazy astronomiczne i chemiczne, warsztaty fotograficzne, plastyczne, kulinarne oraz w zakresie poradnictwa zawodowego, eksperymenty naukowe, gry edukacyjne oraz dydaktyczno-językowe, zajęcia artystyczne i sportowe, zabawy badawcze, literackie i ruchowe, spotkania z ciekawymi ludźmi, koncerty, prezentacje projektów edukacyjnych itp. Aktywności te proponujemy przedszkolakom i uczniom szkoły podstawowej.
Szykuje się uczta nie tylko dla intelektu, ale i dla podniebienia, bo otwarte będą szkolne kawiarenki z dobrą kawą, herbatą i wykwintnymi wypiekami przygotowanymi przez nasze Mamy.
Nie może Państwa zabraknąć!
Zapraszamy 17 stycznia 2020 r. w godz. 18.00 - 20.30 do Szkoły Podstawowej nr 31 przy ul. Dziewulskiego 41 b. Wierzymy, że w piątkowy wieczór znajdziecie Państwo czas, aby z nami przeżyć DOBRĄ NOC W SZKOLE.