1 procent grafika

KONFERENCJA AUTYZM - KOMUNIKACJA

logozs31 1a

5 kwietnia 2019 r odbędzie się konferencja "AUTYZM-KOMUNIKACJA".

Program konferencji do pobrania tutaj.

Formularz zgłoszeniowy do pobrania tutaj.

Zapraszamy!

HONOROWY PATRONAT KONFERENCJI

herb Torunia patronat konferencja prezydent Michał Zaleski

UWAGA!
Związku z nieobecnością w dniach od 06.03. do 29.03. 2019 r. szkolnego strażnika "Agatki"
prosimy zachować szczególną ostrożność przy przechodzeniu na pasach w drodze do szkoły i ze szkoły.

biblioteka2

Drodzy Rodzice!

Zacznę od powitania Was w nowym roku szkolnym. Pragnę poinformować o tym, że biblioteka dysponuje bogatym zbiorem literatury fachowej dotyczącej rozwoju i wychowania dziecka oraz literaturą piękną dla dorosłych. Zapraszam wszystkich zainteresowanych Rodziców do odwiedzenia naszej biblioteki i wypożyczenia wybranej pozycji.

Niewątpliwie ta wizyta i widok Rodzica z książką ze szkolnej biblioteki zachęci nasze dzieci do czytania i częstszego kontaktu ze słowem pisanym. Wszyscy wiemy, jak wielkie znaczenie w życiu człowieka ma czytanie książek. Wierzę, iż zechcecie, Drodzy Rodzice, wesprzeć szkołę w popularyzacji czytelnictwa wśród dzieci i młodzieży, chociażby poprzez kontakt, od czasu do czasu, z naszą szkolną biblioteką.

Serdecznie zapraszam!!!
Pozostaję z nadzieją.