logo sp31 155x155

Informujemy, że od dnia 1 lutego 2020 roku wpłaty za obiady będą realizowane wyłącznie poprzez przelew bankowy na konto nr 30 1160 2202 0000 0000 6172 5147.

biblioteka2

Drodzy Rodzice!

Zacznę od powitania Was w nowym roku szkolnym. Pragnę poinformować o tym, że biblioteka dysponuje bogatym zbiorem literatury fachowej dotyczącej rozwoju i wychowania dziecka oraz literaturą piękną dla dorosłych. Zapraszam wszystkich zainteresowanych Rodziców do odwiedzenia naszej biblioteki i wypożyczenia wybranej pozycji.

Niewątpliwie ta wizyta i widok Rodzica z książką ze szkolnej biblioteki zachęci nasze dzieci do czytania i częstszego kontaktu ze słowem pisanym. Wszyscy wiemy, jak wielkie znaczenie w życiu człowieka ma czytanie książek. Wierzę, iż zechcecie, Drodzy Rodzice, wesprzeć szkołę w popularyzacji czytelnictwa wśród dzieci i młodzieży, chociażby poprzez kontakt, od czasu do czasu, z naszą szkolną biblioteką.

Serdecznie zapraszam!!!
Pozostaję z nadzieją.