strajk 2019 komunikat

1 procent grafika

guinness 201617 października br. w godzinach 12-12:30 w Zespole Szkół nr 31 w Toruniu odbyło się Bicie rekordu Guinnessa w jednoczesnym prowadzeniu resuscytacji krążeniowo – oddechowej przez jak największą liczbę osób. Głównym celem imprezy jest wspólne promowanie w całej Polsce nauki pierwszej pomocy.

W trakcie bicia rekordu w naszej szkole wykorzystaliśmy 7 fantomów na których ćwiczyło 57 uczniów klas 3-6 SP, 5 uczniów gimnazjum oraz 1 instruktor w sumie 63 osoby. Do akcji przyłączyli się: Pani Ewa Daniel – pielęgniarka, Pan Przemysław Witkowski – ratownik medyczny - pełnili Oni funkcję Niezależnych świadków. Katarzyna Piasecka, Martyna Więczkowska, Marta Pokojska ze Szkolnego Koła Młodych Ratowników z Zespołu Szkół Przemysłu Spożywczego i 8 LO, które pełniły role Stewardów oraz Czasomierzaczy. Pani Monika Piasecka, która pełniła rolę Czasomierzacza oraz Pan Stanisław Nowowiejski – pełnił rolę Kamerzysty.
Wszystkim uczestnikom Bicia Rekordu serdecznie dziękujemy za tak ogromne zaangażowanie.
Na stronie TV Toruń materiał wideo.

Organizator akcji: ratownik Kwalifikowanej Pierwszej Pomocy
Lidia Haładyn