popielata linia pozioma

starsimlodszym2 2016Podczas szkolnych obchodów XIV Europejskiego Tygodnia Świadomości Dysleksji w dniach 3-10 października wznowiono akcję czytelniczą "Starsi – młodszym". Po czytaniu przez gimnazjalistów (informowaliśmy o tym tutaj) tym razem "wyjątkowi" uczniowie z klasy szóstej czytali wyjątkowym maluchom z grupy przedszkolnej. Uczniowie z dysleksją z dużym zaangażowaniem przystąpili do akcji czytelniczej "Starsi-młodszym".

 

Akcja czytelnic...
Akcja czytelnicza Akcja czytelnicza
Akcja czytelnic...
Akcja czytelnicza Akcja czytelnicza
Akcja czytelnic...
Akcja czytelnicza Akcja czytelnicza
Akcja czytelnic...
Akcja czytelnicza Akcja czytelnicza
Akcja czytelnic...
Akcja czytelnicza Akcja czytelnicza
Akcja czytelnic...
Akcja czytelnicza Akcja czytelnicza
Akcja czytelnic...
Akcja czytelnicza Akcja czytelnicza
Akcja czytelnic...
Akcja czytelnicza Akcja czytelnicza