popielata linia pozioma

logozs31 1a26 października o godz. 17.00 pierwszaki ze Szkoły Podstawowej nr 31 w Toruniu złożyły ślubowanie i zostały uroczyście pasowane na uczniów. Przyjęcie w szeregi szkolnej braci dokonało się za sprawą sprawności zdobytych przez pierwszoklasistów i potwierdzonych w specjalnych szkolnych paszportach. Dzieci musiały wykazać się umiejętnościami w zakresie czytania, liczenia, wrażliwości muzycznej i ruchu.
Uroczystość była miła dla oka i ucha obserwujących- maluchy wystąpiły w specjalnych galowych strojach i odśpiewały znaną od półwiecza piosenkę pt. Dostał Jacek elementarz…Łza się w oku zakręciła rodzicom i dziadkom naszych Milusińskich, którzy zasiedli na widowni szkolnej ceremonii ślubowania. Uroczystość zaszczyciła swą obecnością Dyrekcja ZS nr 31.
W galerii zdjęcia z uroczystości autorstwa Pana Remigiusza Stasiaka.

Ślubowanie Pier...
Ślubowanie Pierwszaków Ślubowanie Pierwszaków
Ślubowanie Pier...
Ślubowanie Pierwszaków Ślubowanie Pierwszaków
Ślubowanie Pier...
Ślubowanie Pierwszaków Ślubowanie Pierwszaków
Ślubowanie Pier...
Ślubowanie Pierwszaków Ślubowanie Pierwszaków
Ślubowanie Pier...
Ślubowanie Pierwszaków Ślubowanie Pierwszaków
Ślubowanie Pier...
Ślubowanie Pierwszaków Ślubowanie Pierwszaków