popielata linia pozioma

lekcjacsaiu 2016

10 listopada z okazji obchodów Narodowego Święta Niepodległości klasa 2a miała okazję uczestniczyć w niecodziennej lekcji. Lekcja ta miała miejsce w Centrum Szkolenia Artylerii i Uzbrojenia w Toruniu.

Celem wycieczki było poznanie pracy żołnierzy oraz obejrzenie specjalistycznego sprzętu wojskowego. W promieniach listopadowego słońca dzieci z uwagą przysłuchiwały się ciekawym opowieściom żołnierzy. Po powrocie do szkoły temat: „Jak być prawdziwym patriotą?” wydał się bliższy.

Lekcja w CSAiU
Lekcja w CSAiU Lekcja w CSAiU
Lekcja w CSAiU
Lekcja w CSAiU Lekcja w CSAiU
Lekcja w CSAiU
Lekcja w CSAiU Lekcja w CSAiU
Lekcja w CSAiU
Lekcja w CSAiU Lekcja w CSAiU
Lekcja w CSAiU
Lekcja w CSAiU Lekcja w CSAiU
Lekcja w CSAiU
Lekcja w CSAiU Lekcja w CSAiU
Lekcja w CSAiU
Lekcja w CSAiU Lekcja w CSAiU
Lekcja w CSAiU
Lekcja w CSAiU Lekcja w CSAiU
Lekcja w CSAiU
Lekcja w CSAiU Lekcja w CSAiU