popielata linia pozioma

Akcja charytawna "Misiaczek Przytulaczek"

logo przytulaczek miś

Szanowni Rodzice! Drodzy Uczniowie!

Zwracamy się do Was z prośbą o wsparcie II edycji akcji charytatywnej pod nazwą "Misiaczek Przytulaczek", podczas której będziemy zbierali nowe maskotki dla dzieci będących ofiarami przemocy domowej oraz uczestniczących w zdarzeniach drogowych. Zebrane dary uroczyście przekażemy przedstawicielom Komendy Miejskiej Policji w Toruniu 25 listopada 2019 roku.
Ofiarowane przez Was maskotki będą jeździły wraz z policjantami do wypadków. Będą też wręczane przez dzielnicowych dzieciom, które nie zaznały właściwej troski rodzicielskiej.
Kochani - wielokrotnie okazaliście wspaniałe serce i chęć pomocy. Prosimy o pomoc i tym razem. Akcja potrwa do 19 listopada. Maskotki prosimy przekazywać swoim wychowawcom.
Wychowawcy klas 1–3 przekazują zebrane misie do p. Doroty Prokop, a klasy 4–8 do p. Małgorzaty Bieńkowskiej.
O rezultatach akcji poinformujemy na stronie internetowej szkoły.

Realizatorzy akcji: D. Prokop, M. Bieńkowska, A. Barwik


bibliotekalaurka 2016

Rozstrzygnięty został konkurs plastyczny na najciekawszą i najładniejszą laurkę dla biblioteki. Komisja w składzie p. A. Balinowska i p. M. Fedorowicz dokonała następującej oceny: kategoria klas II-III: I miejsce Fabian Kłos (2B), II miejsce Nikola Wąsik (3A), III miejsce Nela Borszewska (3A), III miejsce Marta Pawlikowska (3C). Wyróżnienia: Oskar Włodarczyk (2C), Julia Mańkowska (3A), Julia Kukuryka (3A). Kategoria klas IV-VI: I miejsce Karol Kwiatkowski (4B), wyróżnienie Zuzia Szulc (4B).

Wszystkim uczestnikom konkursu dziękujemy za wykonane prace.

Zwycięzcom gratulujemy!