Komunikat Dyrektora Szkoły

logo sp31 155x155Szanowni Rodzice i Opiekunowie!
W dni dodatkowo wolne od zajęć dydaktycznych (nie dotyczy sobót, niedziel i dni ustawowo wolnych od zajęć) oraz dni wolne od zajęć dydaktyczno-wychowawczych w okresie przerwy zimowej i wiosennej szkoła zapewnia pracującym rodzicom i opiekunom możliwość opieki nad dziećmi.
Dni 23, 24, 27, 30, 31 grudnia 2019 r. oraz 2 i 3 stycznia 2020 r. są dniami wolnymi od zajęć dydaktycznych w SP 31.
Szkoła zapewnia w te dni pracującym rodzicom i opiekunom prawnym możliwość opieki nad dziećmi w godzinach 8:00 - 15:30, jeśli tej opieki potrzebują.
Warunkiem skorzystania z oferty jest złożenie w sekretariacie Szkoły wniosku o opiekę nad dzieckiem w dni wolne od zajęć dydaktycznych.

Druki wniosków są dostępne w sekretariacie szkoły, na stronie internetowej SP 31 (do pobrania tutaj) oraz w portierni szkoły.
Termin złożenia wniosku – do środy 18.12.2019 r. godz. 12:00.

Szkoła Podstawowa Nr 31 im. gen. Józefa Hallera w Toruniu prowadzi monitoring wizyjny budynku szkoły oraz terenu wokół niej w celu zapewnienia porządku publicznego i bezpieczeństwa osób przebywających na monitorowanym terenie, oraz ochrony mienia. Administratorem systemu monitoringu jest Szkoła Podstawowa Nr 31 im. gen. Józefa Hallera w Toruniu.
Kontakt z Inspektorem Danych Osobowych jest możliwy pod numerem tel. 56 611 89 92.
Każda osoba ma prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
Zapisy z monitoringu przechowywane będą przez okres 3 miesięcy. Odbiorcami danych osobowych mogą być wyłącznie organy uprawnione na podstawie przepisów prawa.
Regulamin monitoringu dostępny jest na stronie internetowej Szkoły Podstawowej nr 31 im. gen. Józefa Hallera w Toruniu.