1 procent grafika

KONFERENCJA AUTYZM - KOMUNIKACJA

logozs31 1a

5 kwietnia 2019 r odbędzie się konferencja "AUTYZM-KOMUNIKACJA".

Program konferencji do pobrania tutaj.

Formularz zgłoszeniowy do pobrania tutaj.

Zapraszamy!

HONOROWY PATRONAT KONFERENCJI

herb Torunia patronat konferencja prezydent Michał Zaleski

UWAGA!
Związku z nieobecnością w dniach od 06.03. do 29.03. 2019 r. szkolnego strażnika "Agatki"
prosimy zachować szczególną ostrożność przy przechodzeniu na pasach w drodze do szkoły i ze szkoły.

Wychodząc naprzeciw potrzebom i oczekiwaniom rodziców uczniów naszej Szkoły, a także osób zainteresowanych, przy Fundacji "Blisko Dziecka" działa punkt konsultacyjny. Istnieje możliwość odbycia indywidualnych konsultacji z Dyrektorem Szkoły, nauczycielami pracującymi w ZS nr 31 (neurologopedą, socjoterapeutą, pedagogiem, terapeutami organizującymi kształcenie integracyjne). Punkt konsultacyjny nie jest jednostką diagnozującą, specjaliści służą wiedzą i doświadczeniem osobom szukającym wsparcia w pracy w dzieckiem bądź pokierowania do specjalistycznych jednostek (Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna, lekarze specjaliści).

KONSULTACJE SĄ BEZPŁATNE. Dzielimy się wiedzą i doświadczeniem. Zainteresowane osoby prosimy o kontakt z sekretariatem szkoły pod nr (056) 648-51-28.