COVID-19 procedury bezpieczeństwa

Komunikat Dyrektora Szkoły Podstawowej nr 31 z dnia 15 maja 2020 r.

logo sp31 155x155

Zarządzenie Dyrektora Szkoły Podstawowej nr 31 zmieniające zarządzenie z dnia 8 maja 2020 r. w sprawie zmiany czasowego zawieszenia zajęć w oddziałach przedszkolnych w Szkole Podstawowej nr 31 w Toruniu.

Treść zarządzenia - link.

Komunikat dyrektora przedszkola do rodziców - link.

Wniosek o powrót dziecka do przedszkola - link.

Wniosek o powrót dziecka do szkoły na zajęcia opiekuńczo-wychowawcze (szkoła organizuje zajęcia opiekuńczo-wychowawcze w godzinach 7:30-15:30) - link.

Wytyczne MEN, GIS i MZ dla przedszkoli, oddziałów przedszkolnych w szkole podstawowej i innych form wychowania przedszkolnego - link.

Wytyczne GIS z dnia 04.05.2020 dla przedszkoli, oddziałów przedszkolnych w szkole podstawowej i innych form wychowania przedszkolnego - link.

Dyrektor SP 31
Adam Orgacki

Komunikat dla uczniów klas ósmych

logo sp31 155x155

Materiały dla uczniów klas ósmych dotyczące rekrutacji i naboru do szkół ponadpodstawowych

Informacja dla klas 8 dotycząca rekrutacji i naboru elektronicznego - link.
Terminy postępowania rekrutacyjnego - link

Komunikat dla uczniów klas ósmych

logo sp31 155x155

Na internetowej stronie Kuratorium Oświaty w Bydgoszczy opublikowano komunikat w sprawie rekrutacji do szkół ponadpodstawowych na rok szkolny 2020/2021 - aktualizacja z dnia 08.05.2020 r. Prosimy o zapoznanie się z treścią tego komunikatu - link.

Komunikat Dyrektora Szkoły Podstawowej nr 31 z dnia 29 kwietnia 2020 r.

W związku z otwarciem obiektów sportowych w dniu 4 maja 2020 r., przekazuję Państwu harmonogram funkcjonowania "Orlika" oraz  boiska  szkolnego w SP 31 pod nadzorem animatora i pracowników szkoły.

Dyrektor SP 31
Adam Orgacki

harmonogram orlik

Oddziały przedszkolne mieszczą się w budynku SP nr 31 przy ulicy Dziewulskiego 41b w Toruniu. W naszej placówce jest jeden oddział dzieci 3-letnich, jeden oddział dzieci 4,5 letnich oraz trzy oddziały dzieci 5 i 6-letnich. Wyróżniają nas mało liczne grupy a w klasie integracyjnej oprócz wychowawcy jest nauczyciel specjalista oraz pomoc pedagogiczna. Nasza kadra to nauczyciele posiadający pełne kwalifikacje do pracy w przedszkolu. Oddziały współpracują ze sobą, dzięki temu wspólnie planujemy i realizujemy nowe przedsięwzięcia.

Nazwa oddziału: 0a Smerfy
Wiek dzieci: 4,5 latki
Wychowawcy: Patrycja Watkowska, Izabela Kuligowska
Numer sali: 6