Start

Aktualności


Designed by:
SiteGround web hosting Joomla Templates
XII EUROPEJSKI TYDZIEŃ ŚWIADOMOŚCI DYSLEKSJI

Już po raz trzeci w naszej szkole, w dniach 20-24 października, będziemy obchodzić Europejski Tydzień Świadomości Dysleksji. Od wielu lat w szkołach i poradniach organizowane są w tym czasie liczne warsztaty, prelekcje, bezpłatne badania, konsultacje dla rodziców, lekcje pokazowe, konferencje, konkursy itp.
Wszystkich chętnych, zainteresowanych tą tematyką, sympatyków - serdecznie zapraszamy.

Program ETŚD w Toruniu

Program ETŚD w ZS31 w Toruniu

Koordynator
Daria Główczewska, terapeuta pedagogiczny 
ŚLUBOWANIE UCZNIÓW KLAS PIERWSZYCH SZKOŁY PODSTAWOWEJ
Informujemy, że uroczystość ślubowania uczniów klas pierwszych Szkoły Podstawowej odbędzie się w dniu 22.10.2014 r. Początek o godz. 17:00.
Zapraszamy!!!
 
GRA DYDAKTYCZNA W "ZERÓWKACH"
Dnia 26 września 2014  w parku na Bydgoskim Przedmieściu  odbyła się kolejna GRA DYDAKTYCZNA z udziałem dzieci z oddziałów zerowych, ich rodzin oraz wychowawców. Uczestnicy podążali śladami jesieni według  wcześniej otrzymanych map, wykonując atrakcyjne zadania. 
W galerii zdjęcia z gry.
 
NOWE DRZEWA WOKÓŁ NASZEJ SZKOŁY
W dniu 7 października  2014 roku uczniowie klasy II B Gimnazjum nr 31 w Toruniu sadzili drzewa wokół swojej szkoły. Zadanie to wynikało z projektu edukacyjnego realizowanego w placówce, noszącego tytuł "Jakie gatunki drzew i krzewów rosną wokół naszej szkoły?". Dodatkową motywację stanowiło "Święto Drzewa", które jest obchodzone w całej Polsce 10 października.
Więcej…
 
NIE MOGŁO NAS TAM NIE BYĆ!
Powstanie Warszawskie wciąż inspiruje artystów. Jest obecne w literaturze, piosence, komiksie, filmie.  Ostatnie tygodnie w polskich kinach upłynęły pod znakiem emisji nowego dzieła Jana Komasy - filmu pt. "Miasto 44".
Więcej…
 
AKTUALNY PLAN LEKCJI
W zakładce PLAN LEKCJI publikujemy aktualny plan lekcji.
 
HARMONOGRAM SPOTKAŃ Z RODZICAMI 2014/2015
W zakładce PLAN ZEBRAŃ I KONSULTACJI publikujemy harmonogram planowanych w roku szkolnym 2014/2015 spotkań z rodzicami (wywiadówki, rozmowy indywidualne).
 
TERMOMODERNIZACJA SZKOŁY
Informujemy, że pod adresem www.termo.torun.pl ruszył serwis poświęcony projektowi TERMOMODERNIZACJA OBIEKTÓW UŻYTECZNOŚCI PUBLICZNEJ NA TERENIE MIASTA TORUNIA. Prace w naszej szkole ruszą wkrótce, a obejmować będą: docieplenie ścian zewnętrznych, cokołów, stropodachów, dachu sali gimnastycznej; wymiana starej stolarki okiennej (drewno na PCV).
 
O NAS W DZIENNIKU TORUŃSKIM NOWOŚCI
W dodatku do gazety Nowości Rubinkowo-Skarpa z dn. 04.10.2014 r. ukazał się artykuł red. Jarosława Wadycha o grze dydaktycznej w Szkole Podstawowej i Gimnazjum. Poniżej treść artykułu, a w galerii zdjęcia (autor zdjęć: red. J. Wadych).


Więcej…
 
BYLIŚMY NA RAJDZIE PIESZYM
W sobotę 4 października już po raz siedemnasty odbył się rajd "Jestem wolny, kocham siebie, nie chcę się niszczyć", zorganizowany przez Oddział Miejski PTTTK i Wydział Zdrowia UM w Toruniu.
Więcej…
 
Więcej artykułów…
<< Początek < Poprzednia 1 2 3 4 Następna > Ostatnie >>

Strona 1 z 4

Szukaj na stronie

Do końca I semestru

«  październik 2014  »
pwścpsn
12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031
shumanit_logo.gif

Biblioteka Pedagogiczna

Sponsor strony

Aktualnie na stronie

Odwiedza nas 11 gości 

Licznik odwiedzin

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter