Start

Aktualności


Designed by:
SiteGround web hosting Joomla Templates
WYNIKI WYBORÓW DO SAMORZĄDU UCZNIOWSKIEGO
Dnia 15 października 2014 odbyły się wybory do Samorządu Uczniowskiego klas 4-6. Prezentujemy tegoroczny skład Samorządu:
Więcej…
 
NIEZWYKŁA AKCJA GIMNAZJALISTÓW
Pod rękoma gimnazjalistów na lekcjach plastyki powstają pluszaki ze starych swetrów, które prawie nic nie kosztują. Wystarczy zmienić kształt swetra, czy koszuli. Zszyć, lub związać gdzie trzeba, doczepić ogonek, czy oczko i cieszyć się rzeczą od nowa – przekonują o tym prace uczniów.
Maskotki zostaną wręczone najmłodszym dzieciom naszej szkoły, podczas obchodów Dnia Misia Pluszowego.
W galerii zdjęcia z zajęć.
 
CO CHMURY WIDZĄ Z GÓRY?
Zapraszamy uczniów z klas 4-6 naszej szkoły do udziału w kolejnym konkursie plastyczno-ekologicznym: CO CHMURY WIDZĄ Z GÓRY? Tworząc pracę miejcie na uwadze piękno i dobro przyrody, ale także konieczność jej ochrony. Dla laureatów konkursu przewidziano atrakcyjne nagrody!
Na prace czekamy do 14 listopada.

ŻYCZĘ CIEKAWYCH POMYSŁÓW!
Organizator konkursu: Anna Ptak-Smutek.

Regulamin konkursu do pobrania tutaj.

 
"DRZEWA W MOJEJ OKOLICY" - KONKURS NA ZIELNIK
Co roku, w miesiącu październiku obchodzimy Święto Drzewa. Z tej okazji proponujemy uczniom klas 4-6 SP oraz I-III Gimnazjum konkurs na zielnik pt. "Drzewa w mojej okolicy".
Więcej…
 
XII EUROPEJSKI TYDZIEŃ ŚWIADOMOŚCI DYSLEKSJI

Już po raz trzeci w naszej szkole, w dniach 20-24 października, będziemy obchodzić Europejski Tydzień Świadomości Dysleksji. Od wielu lat w szkołach i poradniach organizowane są w tym czasie liczne warsztaty, prelekcje, bezpłatne badania, konsultacje dla rodziców, lekcje pokazowe, konferencje, konkursy itp.
Wszystkich chętnych, zainteresowanych tą tematyką, sympatyków - serdecznie zapraszamy.

Program ETŚD w Toruniu

Program ETŚD w ZS31 w Toruniu

Koordynator
Daria Główczewska, terapeuta pedagogiczny 
ŚLUBOWANIE UCZNIÓW KLAS PIERWSZYCH SZKOŁY PODSTAWOWEJ
Informujemy, że uroczystość ślubowania uczniów klas pierwszych Szkoły Podstawowej odbędzie się w dniu 22.10.2014 r. Początek o godz. 17:00.
Zapraszamy!!!
 
GRA DYDAKTYCZNA W "ZERÓWKACH"
Dnia 26 września 2014  w parku na Bydgoskim Przedmieściu  odbyła się kolejna GRA DYDAKTYCZNA z udziałem dzieci z oddziałów zerowych, ich rodzin oraz wychowawców. Uczestnicy podążali śladami jesieni według  wcześniej otrzymanych map, wykonując atrakcyjne zadania. 
W galerii zdjęcia z gry.
 
NOWE DRZEWA WOKÓŁ NASZEJ SZKOŁY
W dniu 7 października  2014 roku uczniowie klasy II B Gimnazjum nr 31 w Toruniu sadzili drzewa wokół swojej szkoły. Zadanie to wynikało z projektu edukacyjnego realizowanego w placówce, noszącego tytuł "Jakie gatunki drzew i krzewów rosną wokół naszej szkoły?". Dodatkową motywację stanowiło "Święto Drzewa", które jest obchodzone w całej Polsce 10 października.
Więcej…
 
NIE MOGŁO NAS TAM NIE BYĆ!
Powstanie Warszawskie wciąż inspiruje artystów. Jest obecne w literaturze, piosence, komiksie, filmie.  Ostatnie tygodnie w polskich kinach upłynęły pod znakiem emisji nowego dzieła Jana Komasy - filmu pt. "Miasto 44".
Więcej…
 
AKTUALNY PLAN LEKCJI
W zakładce PLAN LEKCJI publikujemy aktualny plan lekcji.
 
Więcej artykułów…
<< Początek < Poprzednia 1 2 3 4 5 Następna > Ostatnie >>

Strona 1 z 5

Szukaj na stronie

Do końca I semestru

«  październik 2014  »
pwścpsn
12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031
shumanit_logo.gif

Biblioteka Pedagogiczna

Sponsor strony

Aktualnie na stronie

Odwiedza nas 11 gości 

Licznik odwiedzin

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter