Start

Aktualności


Designed by:
SiteGround web hosting Joomla Templates
BAJKOWE SPOTKANIA ZE SMOKAMI
W dniu 18 października uczniowie z klas 0-III wzięli udział w imprezie integracyjnej "Bajkowe spotkania ze smokami", zorganizowanej przez Fundację Blisko Dziecka działającą przy naszej szkole.
Więcej…
 
WARSZTATY EDUKACYJNE W SZKOLE LEŚNEJ NA BARBRACE
W dniach 5 i 6 listopada uczniowie klasy 3a i 3b uczestniczyli w dwudniowych warsztatach edukacyjnych w Szkole Leśnej na Barbarce.
Więcej…
 
OGÓLNOPOLSKI DZIEŃ PRAW DZIECKA
W tym roku – 20 listopada - po raz pierwszy będziemy obchodzić Ogólnopolski Dzień Praw Dziecka. Z tej okazji do wszystkich szkół w Polsce dotarł wpólny list minister edukacji narodowej Joanny Kluzik-Rostkowskiej oraz Rzecznika Praw Dziecka Marka Michalaka.
Więcej na stronie Ministerstwa Edukacji Narodowej.
 
NAGRODY SPECJALNE W WOJEWÓDZKIM KONKURSIE PLASTYCZNYM
13 listopada w Muzeum Etnograficznym uczestniczyliśmy w gali wręczenia nagród w Wojewódzkim Konkursie Plastycznym "Moje pejzaże – piękno ziemi kujawsko-pomorskiej".
Więcej…
 
KONKURS NA ORYGINALNY KWIATOWY RÓŻANIEC ROZSTRZYGNIĘTY
Każdego roku, przez cały październik, pamiętamy szczególnie o modlitwie różańcowej. Chcąc zachęcić uczniów naszej szkoły do modlitwy różańcowej, w październiku odbył się konkurs na najbardziej oryginalny "Kwiatowy Różaniec". Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy i dziękujemy za udział w konkursie.


Więcej…
 
PAŹDZIERNIK - MIESIĄC WALKI Z UZALEŻNIENIAMI
Październik to miesiąc, w którym wiele miejsca poświęcamy na walkę z uzależnieniami.
Więcej…
 
BAJKOWE SPOTKANIA ZE SMOKAMI
Serdecznie zapraszamy na bezpłatną imprezę integracyjną "Bajkowe spotkania ze smokami" we wtorek 18 listopada br. o godzinie 9:00 i 10:15 w sali gimnastycznej. Organizator zapewnia konkursy z nagrodami i słodycze. Mile widziane przebranie za mieszkańców smoczego królestwa!
 
O NAS W DZIENNIKU TORUŃSKIM NOWOŚCI
W dodatku do gazety Nowości Rubinkowo-Skarpa z dn. 08.11.2014 r. red. Jarosław Wadych pisze o Rodzinnym Turnieju Sportowym, który odbył się w naszej szkole w dniu 29.10.2014. Na naszej stronie internetowej pisaliśmy o tym tutaj, a poniżej treść artykułu z NOWOŚCI.


Więcej…
 
NOWE ŻYCIE PRZEDMIOTÓW
Serdecznie zapraszamy na wystawę prac w konkursie plastyczno-ekologicznym: NOWE ŻYCIE PRZEDMIOTÓW, która czynna będzie w naszej szkole od dnia 17 listopada. Uroczyste wręczenie nagród laureatom konkursu odbędzie się  21 listopada o godz. 11:00. Zwycięzcy zostaną poinformowani telefonicznie. 
 
KONKURS NA NAJLEPSZĄ RECENZJĘ FILMU "MIASTO 44" ROZSTRZYGNIĘTY
Zakończył się konkurs literacki na najlepszą recenzję filmu "Miasto 44" Jana Komasy.
Więcej…
 
Więcej artykułów…
<< Początek < Poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 Następna > Ostatnie >>

Strona 1 z 7

Szukaj na stronie

Do końca I semestru

«  listopad 2014  »
pwścpsn
12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
shumanit_logo.gif

Biblioteka Pedagogiczna

Sponsor strony

Aktualnie na stronie

Odwiedza nas 35 gości 

Licznik odwiedzin

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter