Start

Aktualności


Designed by:
SiteGround web hosting Joomla Templates
O NAS W DZIENNIKU TORUŃSKIM NOWOŚCI
Publikujemy artykuł i zdjęcia red. Jarosława Wadycha z toruńskich NOWOŚCI. W dodatku RUBINKOWO - SKARPA z dnia 10.01.2015 r. ukazał się artykuł pt. "Warto dzielić się z innymi".

Więcej…
 
KONKURS LITERACKI NA NAJLEPSZĄ RECENZJĘ TEATRALNĄ ROZSTRZYGNIĘTY
Choć kilka tygodni minęło od grudniowej premiery świątecznej sztuki teatralnej, wciąż żyje ona w naszych sercach. Wspominają ją nauczyciele, wspominają uczniowie. I dla małych i dla młodych uczniów ZS nr 31 ostatnia premiera była inspirująca. Reżyser przedstawienia - p. Barbara Dzikowska - mówi, że zrealizowała swój twórczy plan, aktorzy, że przygotowania do wystawienia sztuki dostarczyły im wiele satysfakcji i twórczych refleksji.
Więcej…
 
ŚWIATOWY DZIEŃ KOTA
17 lutego wszystkie koty mają swoje święto - Światowy Dzień Kota.
Więcej…
 
95. ROCZNICA POWROTU TORUNIA DO OJCZYZNY
W piątek - 16 stycznia - będziemy świętować 95.rocznicę powrotu Torunia do wolnej Polski. To jednocześnie rocznica wkroczenia wojsk Józefa Hallera - Błękitnego Generała - do grodu Kopernika. Józef Haller jest patronem SP nr 31. Pamiętamy o jego zasługach dla Polski i roli, jaką odegrał w procesie odradzania się Ojczyzny po 123 latach niewoli. Chcemy, aby był naszym duchowym przywódcą i wzorem do naśladowania.
Więcej…
 
GRALIŚMY Z WOŚP
W piątek 9 stycznia br. w naszej szkole graliśmy dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W godzinach porannych czterech wolontariuszy zbierało pieniążki do puszek. W południe już po raz drugi w historii naszej szkoły odbyła sie licytacja zgromadzonych przedmiotów.
Więcej…
 
23. FINAŁ WOŚP W ZS31

Zespół Szkół nr 31 w Toruniu serdecznie zaprasza 9 stycznia 2015 r. na 23. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W godzinach od 8:00 do 11:30 czterech wolontariuszy w całej szkole będzie kwestowało na rzecz WOŚP.
O godzinie 11:30 po raz drugi w historii naszej szkoły przeprowadzimy licytację zgromadzonych przedmiotów.
 
PODSUMOWANIE KONKURSU "CO CHMURY WIDZĄ Z GÓRY?"
W dniu 15 grudnia w Urzędzie Miasta Torunia, odbyło się uroczyste podsumowanie konkursu plastycznego "CO CHMURY WIDZĄ Z GÓRY?", nagrody wręczał Zastępca Prezydenta Miasta Torunia Pan Zbigniew Fiderewicz. Konkurs plastyczno-ekologiczny został zorganizowany przez naszą szkołę przy udziale Urzędu Miasta Torunia w ramach projektu "Termomodernizacja obiektów użyteczności publicznej na terenie miasta Torunia".
Więcej…
 
NATALIA GRABOWSKA WYRÓŻNIONA W KONKURSIE PLASTYCZNYM
Praca plastyczna Natalii Grabowskiej – uczennicy klasy 4 została doceniona przez Jury konkursu plastycznego pt. "Zdrowe ziemia i powietrze – nasze życie będzie lepsze". Organizatorem konkursu był Zespół Szkół nr 6 w Toruniu.
 
WIGILIA I JASEŁKA W KLASIE 1D
To była nasza wspólna, pierwsza "Wigilia". Szkołę swoją obecnością zaszczyciły cała rodziny. Kolędowanie, "Jasełka" – przygotowane przez uczniów, bielutki opłatek, świąteczne życzenia, prezenty i niekończąca się radość dzieci, na długo pozostaną w naszej pamięci. 
W galerii zdjęcia z klasowej Wigilii.
 
KONKURS NA KARTKĘ ŚWIĄTECZNĄ
Fundacja BLISKO DZIECKA ogłosiła listę wyróżnionych za udział w konkursie na kartkę świąteczną.
Więcej…
 
Więcej artykułów…
<< Początek < Poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Następna > Ostatnie >>

Strona 1 z 11

Szukaj na stronie

Do końca I semestru

«  styczeń 2015  »
pwścpsn
1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
shumanit_logo.gif

Biblioteka Pedagogiczna

Sponsor strony

Aktualnie na stronie

Odwiedza nas 18 gości 

Licznik odwiedzin

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter