Start

Aktualności

WYCIECZKA SEBASTIANA
Akademia Przyszłości to nie tylko spotkania w murach szkoły. To poznawanie świata, a majowe popołudnia są do tego idealne! Sebastian z 3b i Pani Anita chcieli opowiedzieć o swojej wycieczce.
Więcej…
 
TYDZIEŃ DLA ZDROWIA
W ramach Toruńskiej Kampanii Prozdrowotnej Miesiąc dla Zdrowia, organizowanego przez Toruński Związek Towarzystwa Krzewienia Kultury Fizycznej zachęcamy do aktywnego udziału w organizowanym w naszej szkole Tygodniu dla Zdrowia.
Więcej…
 
W HOŁDZIE MARSZAŁKOWI
12 maja Zespół Szkól nr 31 oddał cześć Józefowi Piłsudskiemu z okazji 80. rocznicy jego śmierci.
Więcej…
 
KONKURS PLASTYCZNY "MORSKIE OPOWIEŚCI"
Zapraszamy do udziału w konkursie wszystkich, którzy ukończyli 5 lat. Warunkiem uczestnictwa w konkursie jest dostarczenie pracy ilustrującej temat konkursu. Prace mogą być wykonane na płaszczyźnie lub jako kompozycje przestrzenne - wielkość i technika dowolna.
Każda praca powinna posiadać trwale przymocowaną kartkę z informacją: imię i nazwisko, wiek oraz klasa.
Termin: prace konkursowe prosimy przynosić do 5 czerwca do organizatora konkursu - nauczyciela plastyki - Anny Ptak-Smutek s. 216.
 
ŚWIĘTO SZKOŁY
Na stronie internetowej Torunia opublikowano relację z obchodów 80. rocznicy śmierci Marszałka Józefa Piłsudskiego - Patrona Gimnazjum nr 31 w Toruniu. Więcej tutaj.
 
BARTEK MRÓZ MISTRZEM SUDOKU
Sudoku to łamigłówka, której celem jest wypełnienie diagramu 9x9 w taki sposób, aby w każdym wierszu, w każdej kolumnie i w każdym z dziewięciu pogrubionych kwadratów 3x3 (zwanych "blokami" lub "podkwadratami") znalazło się po jednej cyfrze od 1 do 9.
Więcej…
 
ŚWIĘTO SZKOŁY
Dyrekcja oraz Rada Pedagogiczna Zespołu Szkół nr 31 w Toruniu mają zaszczyt zaprosić Rodziców na Święto Szkoły celebrowane w 80. rocznicę śmierci Marszałka Józefa Piłsudskiego pod Jego pomnikiem przy placu Rapackiego.
Uroczystość odbędzie się 12 maja o godz. 10.00.

Więcej…
 
NOWY INFORMATOR DLA KANDYDATÓW DO GIMNAZJUM
Informujemy, że został przygotowany nowy informator dla uczniów chcących uczyć się w naszym Gimnazjum. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do zapoznania się z ofertą szkoły. Informator do pobrania tutaj.
 
O NAS W RADIO ZET GOLD
Zapraszamy do osłuchania materiałów wyemitowanych w Radio ZET Gold po obchodach Światowego Dnia Autyzmu.

Więcej…
 
JAK ZE SMYKA ZROBIĆ KUCHCIKA
W galerii zdjęcia z kolejnych zajęć kulinarnych "Jak ze smyka zrobić kuchcika", gdzie mali szefowie kuchni przyrządzali słodkie mini-torciki.
 
<< Początek < Poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Następna > Ostatnie >>

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL

Szukaj na stronie

Do końca roku szkolnego

«  maj 2015  »
pwścpsn
123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
shumanit_logo.gif

Biblioteka Pedagogiczna

Sponsor strony

Aktualnie na stronie

Naszą witrynę przegląda teraz 13 gości 

Licznik odwiedzin

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter