rysunek dzieci niepełnosprawny gra łąka

3 grudnia obchodzimy Międzynarodowy Dzień Osób z Niepełnosprawnościami. Z tej okazji uczniowie klas 1 - 3 wzięli udział w konkursie plastycznym zorganizowanym przez nauczycieli wspomagających pt.: "Bawimy się razem". Nasi uczniowie zaprezentowali różne sposoby spędzania czasu ze sobą oraz zabawy z rówieśnikami niepełnosprawnymi, w myśl powiedzenia zamieszczonego w jednej z prac: "Łączy nas więcej niż dzieli".

Wyniki konkursu: I miejsce: Antoni Marchlik i ex aequo Nikodem Chełminiak z kl. 1a, II miejsce: Kinga Kazimierczak z kl. 1b oraz ex aequo Oliwier Nadstawny i Oliwier Zapałowski z kl. 2a, III miejsce: Alan Szulc z kl. 1a oraz ex aequo Michał Paszyn z kl. 2b. Wyróżnienia: Liwia Jabłońska, Nela Tawrel i Pola Paluszkiewicz z klasy 1a. Zosia Kruszczewska z kl. 2a oraz z kl. 2b Martyna Krażewska, natomiast z kl. 3a Alisa Tsvelova i z kl. 3b - Łukasz Chruściński i Liwia Janiszewska.

Wszystkim laureatom gratulujemy!

Więcej na profilu szkoły na FB.