Komunikat Dyrektora Szkoły - Dni wolne od zajęć dydaktycznych

logo sp31 155x155

Szanowni Rodzice i Opiekunowie!

Dzień 2 maja 2024 r. (tj. czwartek), jest dniem wolnym od zajęć dydaktycznych w Szkole Podstawowej nr 31. Szkoła zapewnia pracującym rodzicom i opiekunom prawnym możliwość opieki nad dziećmi klas 1-3 w godzinach 8:00-15:30.

Warunkiem skorzystania z oferty jest złożenie w portierni szkoły stosownego wniosku o opiekę nad dzieckiem w dzień wolny od zajęć dydaktycznych, jeśli tej opieki potrzebują.

Druki wniosku są dostępne w sekretariacie szkoły, portierni i na stronie internetowej SP 31 (do pobrania tutaj).

Termin złożenia deklaracji – do poniedziałku 29.04.2024 r. do godz. 15:00.

strażak uczniowie wóz strażacki

18 maja przedszkolaki "Smerfy" wraz z wychowawczyniami wybrały się na wycieczkę do Straży Pożarnej. Na miejscu poznały, jak należy zachować się podczas pożaru oraz nauczyły się numeru na Straż oraz ogólnego numeru alarmowego. Panowie strażacy zapewnili dzieciom wiele atrakcji. Dzieci mogły zobaczyć i dotknąć prawie wszystkiego. Przedszkolaki obejrzały samochody biorące udział w akcjach ratunkowych a także specjalną łódź do ratowania podczas powodzi. Na zakończenie wykonaliśmy wspólne zdjęcie. Wycieczka udała się fantastycznie i dostarczyła dzieciom mnóstwo wrażeń.

Więcej informacji: link.