dziewczynki książki

17 marca 2022 roku, 35 uczniowie z klas od II do VIII naszej szkoły uczestniczyło w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym „KANGUR 2022”. Celem Konkursu było propagowanie kultury matematycznej w jak najszerszych kręgach uczniów szkół wszystkich typów. Konkurs miał charakter jednorazowego testu. Na rozwiązanie testu uczniowie mieli 75 minut. 23 maja zostały ogłoszone wyniki konkursu.

Lista uczniów, którzy osiągnęli najwyższe wyniki przedstawia się następująco:

Kategoria "Żaczek" - Wyniki uczniów klas 2: Borowski Patryk - wyróżnienie, Ratajczak Maja wyróżnienie.

Szczególne gratulacje składamy Patrykowi i Majce z klasy 2b za zdobycie wyróżnienia.

Kategoria "Maluch" – uczniowie klasy 3 i 4: Sobieszak Alicja, Stachowiak Damian.

Kategoria "Beniamin" - uczniowie klasy 5 i 6: Czołgowski Franciszek, Rzemieniewska Anna

Kategoria "Kadet" - uczniowie klas 7: Makowiecki Jakub, Gawełek-Szyjkowska Lena

Kategoria "Kadet" - uczniowie klas 8: Oryl Jakub, Szulc Piotr

Wszystkim uczniom, którzy w tym roku przystąpili do Międzynarodowego Konkursu Matematycznego "KANGUR 2022" składamy gratulacje i życzymy dalszych, wspaniałych sukcesów i ciekawych przygód w matematycznej krainie.